Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobban elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobban elrontott nevelés? Ha a gyermek csapongó szexuális életet él, vagy ha szüz marad (eröfeszitései ellenére is akár) 20-on éves korában is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

hát vagy így, vagy úgy, de elcsesztétek...de ha azért szűz még, mert várja a nagy őt, akkor azt vagy megszívja, vagy örökre boldog lehet!!! szóval a második nem lehet olyan nagy baj, mint az első.

(mellesleg ne higyjetek nekem mert 15/F vagyok xD) amúgy lányotok van, vagy fiatok? mert amiket mondtam, mindkettőre érvényes, de pl ha én találnék egy olyan lányt, aki még mindig szűz, nem pedig egy kuvva, akkor annak nagyon tudnék örülni, és rendesen megbecsülni, ha tartós lenne a kapcsolat.

2012. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Mind2 nevelés rossz szerintem. Persze közrejátszik maga a személyiség, de na..

Mint a legtöbb dologban, itt is a legjobb, az arany középút. Megtanítani, hogy ne legyen egy szexőrült, de azért értsen a másik nem nyelvén a gyerek, persze ha már megérett rá

2012. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nagyobb kudarcként élném meg szülőként ha a gyerekem 15 évesen már több férfival dugott volna mint én egész életemben. :)
2012. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint "rosszul neveltek", mert 21 évesen még szűz vagyok és nem dobtam oda magam senkinek, csak hogy ne legyek az? Mert érzelmeken alapuló komoly párkapcsolatot akarok?


Amúgy nem a tökéletes szőke herceget várom, csak egy olyan embert aki szeret és tisztel, nem megyek bele kalandocskákba, hogy aztán itt siránkozzak hogyan dobtak ki. Úgy neveltek kérlek, hogy egy bizonyos értékrend szerint éljem az életemet és legyenek elveim. Ez szerinted rossz? 21N

2012. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
ha szűz marad az gáz... az a roszabb nincs kedvem magyarázkodni ti cápák
2012. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

ez attól függ,hogy csaj v fiú.

ami biztos,hogy ha lesz fiam és még szűz lesz 17 éves korában,akkor elviszem egy türelmes,fiatal,letesztelt nagyon szép örömlányhoz,hogy ehhez is értsen,ugyanúgy,mint a vezetéshez pl.

2012. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

ma 00:49

Imádlak! ;)

2012. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyik se jó, és nem tudom megmondani melyik a rosszabb. Ha túl sok kalandja volt, akkor idő előtt kiég, vagy egész egyszerűen rosszul értelmezi a szexualitás lényegét, az intimitás és a szerelem érzetét nem fogja tudni kellőképp összekapcsolni a szeretkezéssel, és baromságnak gondolva ezt az egészet, nem fog tudni lelkileg (vagy akár fizikailag) kielégülni az ilyen "kapcsolatokban".

De sokszor látom én az "elb.szott" huszonéves szüzeket. És itt most tegyünk különbséget a "nem jött neki össze" meg a "nem akarta, hogy összejöjjön" között. Előbbi egyértelműen kiesik a kérdéskörből, mert nem a szülőkön múlt a dolog.

Utóbbival meg nevelés vagy akármi okból kifolyólag megint csak az a probléma, hogy elkezdi túlmisztifikálni az egész szexualitást, párkapcsolatot, stbt. Lehetetlenül magas igényeket állítanak, és ha valaki ettől eltérő életmódra próbálja ösztönözni, felsőbbrendűség érzettel elhárítja, mintha a meglévő életmódja hibátlan lenne.

Sajnos itt is fent áll, hogy baromi rosszul értelmezik a szexualitást lényegét, a párkapcsolatét, esetleg ha nem is értelmezik félre, de fogalmuk sem lesz később, a megfelelő párkapcsolat kialakításáról, tapasztalat híján, és 25 éves kor körül elkezdeni egyáltalán tanulgatni, az pont ugyanolyan hisztis és ostoba viselkedést fog eredményezni, mint egy 16 évesnél.


Jó-jó tudom, itt ez alól természetesen mindenki kivétel, meg ők bezzeg nem, meg ők jobban tudják ám, és tévedek...

De én most csak és kizárólag azokra a tapasztalataimra támaszkodok, amit a környezetemben figyeltem meg. Ők sincsenek ezekkel tisztában tudatosan, önkéntelenül csinálják/élik meg.


Úgyhogy szvsz egyik sem jobb a másiknál.

21L

2012. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha szépnek születsz, akkor belekavarodsz a sexbe igyis ugyis, ha csunyának, akkor meg marad a küszködés, hogy dugj valamikor
2012. aug. 1. 01:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Én egy csinos lány vagyok mégsem dugtam még pedig 18 leszek ebben a hónapban. Az hogy valaki nem ronda még nem jelenti azt hogy dug fűvel fával.
2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!