Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

szóval az egyik srác kikönyörgött tőlem egy melles képet, hát kapott nagy nehezen. és most avval zsarol, hogyha nem kap puncis képet, akkor szétterjeszti az interneten. : S

tudom hogy hülyevoltam, és megértem ha most nagyon leszidtok :(



2012. aug. 22. 19:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

hát ezt szoptad :S


hány éves vagy a képem látszik az arcod meg a hátér vagy nem

ha nem látszik akkor szarj rá :D

2012. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
jelencsd fel!!!!!!
2012. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nem szabadott volna elküldened Neki azt a képet.

Látszik a fejed a képen? Mert ha nem, akkor senkit sem érdekel,annyi, hogy látnak két mellet. Meg ha látszik is, az sem baj, hadd terjessze, ettől te nem leszel k*rva, meg azt is mondhatod, hogy az nem te vagy, csak talált egy hasonmást vagy bármi. Sok hasonló ember van a földön.

Üdv.

18/F

2012. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
mert nehezen tudja be bizonyítani hogy az te vagy ha csak nincsenek meg a naplózások a beszélgetésről
2012. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

14 vagyok, arcom hál istennek nem látszik..

fúú de eléggé kiidegel-.-

2012. aug. 22. 19:55
 6/38 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne küldj neki másikat, hogy legalább ezt ne tetézd! Ha kapna muffosat is, utána biztos lenne új fényképötlete. Ezt buktad, és próbáld elviselni, ha lesz következménye. Jogi útra is terelheted az ügyet (főleg ha 14 alatti vagy), de ez sem kecsegtet sok sikerrel.
2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
nem kap több képet, az ezer :s
2012. aug. 22. 19:57
 8/38 anonim ***** válasza:

Nekem is küldenél? :D

amugy most viccet félretéve nem tudja szétterjeszteni mert a fejed ha nem látszik csak egy sima mell fog látszani!

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Mit parázol ha nem látszik az arcod, le kell tagadni még a végén ő fog beégni, hogy kamuzik.
2012. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

nem. xd

fb üzenőfalamra akarja kitenni._.

2012. aug. 22. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!