Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Ha valaki beleragad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Ha valaki beleragad a rózsaszín ködbe, és tudod, hogy egy hibát fog elkövetni, mit lehetne csinálni, hogy meg legyen akadályozva?

Figyelt kérdés
Igazából nem merek beleszólni,hiába legjobb barátnőmről van szó,féltem,mert tudom,hogy meg fogja bánni,mert elvakította teljesen a szerelem. Beszélnétek vele róla,vagy hagynátok,hogy menjen a feje után?
2012. aug. 14. 17:06
 1/4 okoska31 ***** válasza:

csak a saját hibájából tanul az ember.


Ha nem nagyon rosszak a következmények, akkor hagyjad. egyszer elmondhatod neki, hogy szerinted hiba - akkor is finoman, hogy utána ne mondhassa, hogy miért nem szóltál.


de hagyni kell.

2012. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen hagyni kell, hát sajnos de hát ha mondod akkor is sajnos. Ezt nem lehet elkerülni. Ha nem hagynád nem tanulna az egészből semmit, az hogy hát ez biztos rossz mert egy barátom azt mondta, ettől nem lesz okosabb, mert nem éli át a dolgot.
2012. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzeted. Ugyanebben a szituációban voltam pár hónapja, én voltam az akit a rózsaszín köd elvakított. Hiába próbált figyelmeztetni a barátnőm nem hallgattam rá őt tekintettem rossznak mivel megmondta az igazat, amit én akkor még nem láttam. Haragudtam rá elhanyagoltam, később bekövetkezett amire figyelmeztetett.

Jó és rossz oldala is van annak, hogy a saját fejem után mentem, rossz az, hogy életemben nem csalódtam ekkorát jó pedig az, hogy ebből tanultam és sok tapasztalatot szereztem. Tudom, hogy kire számíthatok és kire nem.

2012. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetni lehet és kell is, DE az embert a pofonok viszik előre, ezért előfordulhat, hogy rosszabbat teszel, ha megfosztod tőle. Ráadásul a vak embernek hiába magyarázod, milyen színű a szar, ha elvakította a szerelem, akkor bizony ellenséget faraghatsz magadból. A csajoknál ez sokkal nehezebb téma, mert szinte biztos a sértődés.


Mindettől függetlenül én nem hagynám szó nélkül, de ne a párkapcsolat ellen beszélj, csak a hibákra hívd fel a figyelmét. Semmiképp se felejtsd el, bőven megvan az esélye, hogy nem neked van igazad, mint ahogy az is jusson eszedbe, hogy ez az ő élete. Ha ő nem fogadja meg, amit mondasz neki, akkor hiába is erőlködsz, csak konfliktust teremtesz. Én ilyen téren a türelmem csak akkor szoktam elveszíteni, ha folyamatosan panaszkodik az illető, de hallgatni nem hallgat a másikra, ha ilyen téren nem oszt neked lapot, akkor csak véleményezési jogod van, bele nem szólhatsz, bírálni sem bírálhatod.

2012. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!