Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyek vannak ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyek vannak ahol tuti nem találkozok pasikkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok komoly kapcsolatot de mindig bepróbálkozik valaki és ők persze nem ilyenre vágynak hogy hetente vagy 2hetente egyszer találkozzunk egy laza sétára vagy szexre és közben ne cs.sztessenek telón meg neten csak egyszer írjanak hogy na akkor melyik nap futunk össze. meg hogy ne kérjenek számon semmit és ha valaki náluk mégjobban megtetszik akkor elfogadjanak egy üzenetet hogy nincs tovább.

szóval ilyen laza valami

milyen helyekre Nem jár a 20-40-es korosztály pasi része?

herótom van a próbálkozóktól akiknek azt se tudom hogy mondjak úgy nem-et hogy ne sértődjenek vagy ne higgyék igen-nek csak mert nem voltam bunkó.

és hogy ne legyen mégtöbb olyan személy akit ezentúl kerülnöm kell az utcán :/


2012. aug. 22. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ruha bolt :D
2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az igen, te lehetsz miss 2012
2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Női WC-kben aránylag kevés szokott előfordulni.
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszbibár.
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Járj valami gruppenszexelős helyre. Nem tudom a nevét sem a címét, de létezik ilyen és ahogy tudom a nőknek ha egyedül mennek akkor ingyenes és ehetnek-ihatnak ingyen.


Vagy állj be prostinak. Simán elmenne szerintem, és azt fogadod vendégként akit csak akarsz. Azt engedsz meg nekik amit csak akarsz, és nem fognak haragudni.

2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azzz igggen!! :D
2012. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Iskola?oda nem gyakran járnak tanárok kivételével...laza séta,szex...jol hangzik benne lennék :D
2012. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

prosti nem leszek, pénzért sose csinálnám és csak olyannal szexelnék aki nagyon-nagyon bejön

leszbibár? :D oda nem merek menni.

nemrég derült ki egy csaj ismerősömmel aki tök kedvesen dumált velem azelőtt és aztán meg rám se nézett hogy bepróbálkozott finoman csak nem esett le O.o

én nem hetero vagyok

2012. aug. 22. 21:43
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsánat, *meg
2012. aug. 22. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Van akinek igénye van egy ilyen nőre?!Szánalom,hogy egyes férfiak mennyire alacsonyra teszik a mércét.

21/F

2012. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!