Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találkozok én ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozok én ilyen pasikkal? (lent)

Figyelt kérdés

Miért nem találkozok koromhoz illő legalább vállig érő hajú kedves srácokkal?? az mind1 hogy raszta vagy valami más... Jólenne végre összefutni 1 ilyen sráccal! Bp.

15/L



#én ilyen vagyok
2012. júl. 9. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szóval ez a két kitételed van? Hogy tizenéves legyen és a haja félhosszú? Nem vagy te kissé igénytelen?
2012. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
77%
Lapockáig érő nem jó(és tévhit szerintem hogy a hosszú hajú pasik ápolatlanok igénytelenek 2 naponta mosom és kb ennyi időközönként borotválkozok is)
2012. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
?
2012. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem de akkor is jó lenne legalább találkozni és beszélni 1 ilyen sráccal!
2012. júl. 9. 17:58
 5/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen nincs divatba a hosszú vagy fél hosszú haj. Van akinek meg alapjában göndör haja van, úgyhogy szinte képtelenség hogy vállig érjen a haja.
2012. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még, ha ezek a kitételeid... Meg minek a hosszú haj? az én pasimnak is az volt, addig mondtam neki, míg végre levágatta. Így sokkal emberibb formája lett.
2012. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mind1 meddig ér de legalább vállig legyen meg ha hosszab nem baj!
2012. júl. 9. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem inkább a nyelvtan könyvet kellene lapozgatnod a nyáron...
2012. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"legalább vállig érő hajú kedves srácokkal"


nem ott van a baj hogy Budapesten élő, kedves srácokkal, hanem hogy a vállig érő haj nem divat. akinek meg az van az 99% hogy igénytelen ember.. viszont ha ebből leadnál biztos megnyílna előtted a világ ilyen téren :)

2012. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem két éve ilyen hosszú hajam volt, lebbent a szélben, de nyári hőségben elviselhetetlen volt és rájöttem nem való ez nekem. Levágattam. Azóta rövid hajam van.
2012. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!