Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik 25 év alatt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik 25 év alatt tényleg nem igényelnek normális barátnőt?

Figyelt kérdés
Már az ismerkedés fázisában kiderül, hogy még látszólag normális pasik is (akik nem bunkók és beképzeltek), úgy néznek rám, mint valami szexuális eszközre. Pedig én igyekszem éreztetni velük a törődést és azt, hogy szeretném őket megismerni. Egy pasi nem igényli, hogy valaki álljon mellette? Hogy meghallgassa valaki a gondjait, örömeit? Hogy legyen neki, valaki akire számíthat, meg akihez odabújhat esténként? Egyedül csak a szex számít érzelmek nélkül, meg, hogy minél több lány meg legyen neki?
2012. aug. 23. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, de igényelnék egy normális barátnőt, és nem szexre, hanem normális kapcsolatra.
2012. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát, én inkább 30 évet mondanák, mint 25..
2012. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A barátom 23 iszonyat helyes férfi én 19 3éve vagyunk együtt és annyira komolyan gondolja h tőlem akar gyereket is.A kezdetben igaz szex kapcsolatnak indult az egész de idővel egymásba szerettünk és azóta is szeretjük egymást szóval van!:)
2012. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az emberek sokat változtak és leginkább hátrányukra,régebben

más volt a hozzáállás,az a fajta tisztaság és eredetiség már csak pislákol bennünk,évtizedek alatt nagyon abnormális lett az egész kapcsolatosdi,nem az érzelmek hiányoznak hanem szerintem ez már a neveltetésnél el lett rontva,ki vannak forgatva az értékrendek.

2012. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, külömben ha keresed akkor biztos megtalálod szerencsésebbek előbb pechesebbek később.
2012. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De érdekel 23 éves létemre, hogy mellettem álljon valaki, aki nem lehúz, hanem megerösít a céljaim elérésében.

Érdekes módon nem igazán találkozok ilyen Növel...

2012. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, és pont ilyen csajt keresek... aki törődik velem, akit érdekel, hogy mi történik velem, és akire lehet számítani. Nem egyszerű ám ilyet találni :S
2012. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!