Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Többen mondták,hogy kinézek 19-nek is. Szerintem az öltözködésem miatt. Nőiesen, divatosan öltözködöm. Az alakomat jónak mondanám (azért van egy két plusz kiló, de nem feltűnő, 170 centi/58 kiló). Nem vagyok csúnya, többen mondták, hogy szép vagyok (nem csak anyukám xD), de azért vannak nálam szebb lányok is... Hozzám még nem jöttek oda fiúk (akik korban is illettek volna hozzám 18-25), hogy megismerhessenek.

Tudom, hogy hülyén hangzik, de mivel tudnám felhívni a figyelmüket?

Mit csináljak, hogy érdeklődjenek irántam?


Válaszokat előre köszönöm!

Bunkó válaszra NEM vagyok kíváncsi...! :)


2012. aug. 23. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Szaldgálj meztelenül az utcán.
2012. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Mosolyogj sokat azt mindenki szeret,legyél kedves ne hülye pic*a. Szemkontaktus!
2012. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

menj el több helyre, barátnőkkel is, egyedül is

mosolyogj, legyél nyitott a világra

2012. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eleve idősebbeket vársz..miért mennének oda hozzád a 20-on felüli pasik? Kislány vagy még hozzájuk.
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mosolygás, szemkontaktus, és egy jó parfüm, és kevés smink.

Szerintem ennyi elég.

2012. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!