Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezelőt egy fórumon "találkoztam" vele, felvettük egymást msn-re, azóta legalább 14órát msn-eztem vele. Eleinte csak unatkoztam és azért, de azok alapján amit írt magáról (és itt most nem a külsőre gondolok) nagyon megtetszett. Most már folyamatosan arra várok hogy elérhető legyen amikor nincs msn-en (pedig még egy képet sem láttam róla). Szerintetek szerelmes vagyok belé? Légyszi segítsetek, mert ilyen helyzetben még nem voltam (mármint hogy valakit nem élőben ismertem meg és megtetszett)
2009. júl. 24. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát..elképzelhető hogy a szerelem felé sodródsz..velem is történt ilyen.De mielőtt nagyon beleélnéd magad mindenképp kérd meg hogy küldjön egy fényképet magáról...ha ő is szeret megteszi.
2009. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy beleszerettél, velem is előfordult egy hasonló helyzet. Aztán óriási pofáraesés lett belőle:S De azért neked szukolok!
2009. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 24. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:
miért estél pofára? külsője nem tetszett, vagy nem olyan ember volt mint amilyennek megismerted?
2009. júl. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!