Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn az emberek kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az emberek kb 95%-a miért nem hajlandó elolvasni az adott személy profiljában a leírást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy "a társkeresők ilyenek..." stb de érdekelne.


Én időt szánok rá, hogy kitöltsem az adatlapot és a leírást, hogy ha valaki meg szeretne ismerni, akkor legyen egy minimális képe rólam.

Viszont azt tapasztaltam, hogy sokakat ez egyáltalán nem érdekli, és amikor levelezek valakivel (aki rám írt), akkor sokszor jön a nagy meglepődés meg a stb, hogy de hát ezt ő nem is tudta, meg bocs de így nem ismerkednék (pl szemüveg miatt...), holott le van írva az adatlapba.


Most nem akarok ebből nagy problémát csinálni, csak érdekelne.

Sokak miért nem hajlandóak elolvasni az adatlapot úgy, hogy nem kisregény van odaírva, hanem csak pár adat ami fontos egy kapcsolathoz ?

Vagy egy személyleírás úgymond.



Ti hogy vagytok vele?


18/L


2012. aug. 23. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Mert a férfiak 90%-át és a nők 100%-át csak a külső érdekli, így ki is jön a 95-ös átlag.
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért mert úgyis tudják,akik oda felregelnek csak a szépet, és jót mondják el ott, és milyen szánalmasak úgyis hogy fent vannak olyan oldalakon..szal nem kell szépíteni az embernek magát egy kis monológgal
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sokan nem veszik komolyan az egészet.1 hónapig voltam fent.Utána töröltem is maga.a hasonló dolgok miatt.

F19

2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem tudok mások nevében beszélni...szóval nem teszem.


Én elolvasom.

2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennyire csak a külsőre koncentrálnak és ez mindkét nemre igaz.
2012. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
talán azért,mert feleslegesnek tartja hogy kitöltse,hogy bármit is írjon magáról ..úgy gondolják ha elkezdtek beszélgetni majd úgy is megismered..én sok embertől et hallottam; vagy azért nem néik meg annak akinek ki van töltve mert azt gondolják írhat bárki bármit kamuzhat is..és a pasik amúgy is viuális típusok,inkább a kép érdekli mint a "rizsa"...általában találkozás után "ítélnek",nem nagyon érdeklik addig amit írsz magadról-nekem e véleményem vagy tippem:D persze ez tényleg csak általában vannak kivételek akiket tényleg érdekel hogy ki mit ír magáról.
2012. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan, hogy a leírásba fényezem magam, mert van kint rólam kép. Pl hobbik meg ilyenek vannak kiírva stb. Vagy azt hogy mit szeretek mit nem (nem kinézetre utalva).
2012. aug. 23. 18:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyanokat h pl szem, hajszín, magasság, súly stb szeritnem mindenki elolvas.

De vannak olyan kis csitrik, akik idióta szöveggel nyomják tele a magamról részt, az meg a kutyát nem érdekli, illetve mindenki csak szépet és jót ír.

2012. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én elszoktam olvasni. Ennek ellenére, ha írok nekik, akkor annyi sincs bennük, hogy egy választ dobjanak, pedig direkt leírtam a sajátomban, hogy legalább annyi legyen bennük ha nem jövök be. Akik nem töltik ki, azokkal nem szoktam foglalkozni, mert ha írok is, akkor főleg nem kapok választ. 19/F
2012. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nyers leszek. A kutyát sem érdekli a hobbid amikor csak meg akarnak dugni. Ennyi.
2012. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!