Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn az emberek kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az emberek kb 95%-a miért nem hajlandó elolvasni az adott személy profiljában a leírást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy "a társkeresők ilyenek..." stb de érdekelne.


Én időt szánok rá, hogy kitöltsem az adatlapot és a leírást, hogy ha valaki meg szeretne ismerni, akkor legyen egy minimális képe rólam.

Viszont azt tapasztaltam, hogy sokakat ez egyáltalán nem érdekli, és amikor levelezek valakivel (aki rám írt), akkor sokszor jön a nagy meglepődés meg a stb, hogy de hát ezt ő nem is tudta, meg bocs de így nem ismerkednék (pl szemüveg miatt...), holott le van írva az adatlapba.


Most nem akarok ebből nagy problémát csinálni, csak érdekelne.

Sokak miért nem hajlandóak elolvasni az adatlapot úgy, hogy nem kisregény van odaírva, hanem csak pár adat ami fontos egy kapcsolathoz ?

Vagy egy személyleírás úgymond.



Ti hogy vagytok vele?


18/L


2012. aug. 23. 18:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Na igen láttam már olyat aki agyon fényezte magát a leírásban, vagy értelmetlen, esetenként dedós szövegeket kiír.


De pl nekem ki van írva hogy mik a hobbijaim. Ennek ellenére mindíg megkérdezik mik azok, bár azt is észrevettem, hogy sokakat csak 2 információ érdekel : kor, súly

2012. aug. 23. 18:24
 12/16 A kérdező kommentje:
Ahm direkt ki van írva a legelejére hogy vagy barátság vagy párkapcsolat a cél :D
2012. aug. 23. 18:25
 13/16 anonim ***** válasza:
na igen a #10-es válaszoló mondd valamit...
2012. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt ugye csak a külső érdekli őket, másrészt ne felejtsük el, hogy az emberek java része funkcionális analfabéta, és ha betűkkel találkozik, már csak megszokásból sem olvassa el őket. De hát az ő bajuk. Nem egy olyan "nő" lapját is láttam már ezerrel felpontozva társkeresőn, aki pedig egyértelműen leírta magáról, hogy nemrég még férfi volt.:)
2012. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt úgy sokkal több lánynak lehet írni, ha csak ír az ember. Ez a módszer is lehet sikeres.

Ha valaki tényleg megtetszik a szövege és a fényképei alapján, akkor tényleg nem érdekel, hogy 1 centivel alacsonyabb vagyok az ideáljánál.

A szemüveg is egy olyan hülyeség, amivel nem törődnék. Ha a barátkozás is benne van nálad a társkeresésben, akkor pláne nem érdekelnek az ilyen lényegtelen dolgok, mert téged sem érdekel egy barátságnál. Ugye?

2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

először is, 18 évesen nem társkeresőn kellene ismerkedni, ott vagy szexe akarnak, vagy tényleg elég problémás emberek vannak fent, akik máshogyan nem találnak párt (kis százalékú kivételtől eltekintve)

másodszor, nem szavad ennyire komolyan venni, mert mások, a többség sem veszi komolyan, így nagyon nagy a kockázata annak, h csalódni fogsz előbb-utóbb

2012. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!