Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy probálkozzak be haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy probálkozzak be haverom csajánál úgy hogy ne legyen belőle balhé?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk legjobbhaverok..inkább csak olyan span feeling.:D

De nagyon bejön a csaja akivel amugy még csak 3hete van együtt és tutira tudom,hogy van nála esélyem mert ő mondta. Csak nem akarok köcs*g lenni... ő meg nem akar szakitani haverommal mert fél hogy nagyon kibukna a srác meg amugy is ugy se lenne lazább a szitu ha miattam mennének szét.:/

ha lehet azt ne irjátok hogy felejtős a csaj mert nem az.k.urvàra nem tudom elfelejteni pedig próbáltam.

17/F


2012. aug. 23. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
várd ki amíg eljön a te időd!és csatlakozz hozzánk a sötét oldalra! wuháháháhááááááááá
2012. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aki a klippet küldte nagyon humoros meg a sötét oldalas dolog is.. de ezzekből nem jött le hogy mit csináljak.!
2012. aug. 23. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
17 évesen már ekkora tróger vagy? Hadd gratuláljak elsőként, csak így tovább. Ha neked megér pár hónap dugást egy barát elvesztése akkor hajrá, de szerintem tedd is meg minél előbb, hogy szerencsétlen srác megszabaduljon tőled egy életre
2012. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és én még azt hittem dicsérni fogtok,hogy mien jó fej vagyok amièrt nem dugom meg gondolkozzás nélkül a csajt.:P

erre ledrógeroztok.:OO

milyen szent emberek vannak itt basszátokmeg.-.-

2012. aug. 23. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, kib*szottul jó arc vagy, hogy a haverjaid női közt keresgélsz, bárcsak nekem is több ilyen spanom lenne...
2012. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ne legyen belőle balhé, csak akkor tudsz, ha nem jön össze a csaj és a csaj titokban tartja. Vagy ha felváltva tologatjátok a csajt és ez neki is tetszik, ezért nem árulja el senkinek.


Egyébként balhé lesz belőle.

2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

naigen.az utólsó variácio oké lenne a baj csak az hogy nem csak kurogatni akarom ha nem hogy velem legyen..

egyébként én arra gondoltam h megkénne utáltatnom haverral a csajt..igy ő fogja dobni.. aztán majd beadom nekii h >>hoppá,beleszerettem. de te már úgy se akarsztőlee semmit.<<

na,igy ugye nem trógerség..vagy ha igy se tetszik akkor várom az ötleteket..;)

2012. aug. 23. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy ha kiderül, akkor úgyis balhé lesz belőle?

Ergo nincsen jó megoldás, csak ha mindenki tartja a pofáját. De akkor meg már 1000 megoldásod lesz.

2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!