Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy srác, tök jól elbeszélgettünk egy ideje, 2 hete egy buliban összeakadtunk, jobban is, mint kellett volna. Azóta nem beszél vele, írtam neki, hogy mi újság, hogy van... meg hogy kicsit kellemetlenül érzem magam. Erre annyit válaszolt, hogy hát ez ilyen, figyeltem volna jobban. Teljesen kiakadtam, hogy mi van, annyit írtam rá, hogy nem csak rajtam múlott az egész, és hogy amúgy is hogy érti ezt. Ez három napja volt, még aznap megnézte a válaszom, fent volt Facebookon, semmi. Elég bántó. Arra gondoltam, hogy írok neki egy levelet, valami hasonlóan: Nem tudom, mivel érdemeltem ki, hogy ne szólj hozzám, de elképesztően érdekelne." Egyszerűen csak rohadtul idegesít, hogy hogy lehet valaki ilyen bunkó... és főképp miért. Úgy érzem, ha nem teszek semmit, felrobbanok az idegességtől. Szerintetek mi legyen? Köszi!
2012. aug. 23. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Te akadsz ki ne add olyan könnyen magad és nem vesznek semmibe rib@anc..:D
2012. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Le vagy írva,ő komolyan gondolta volna, de most elkönyvelt ribancnak. Vagy csak egy patronra kellettél neki, ez a másik fele.


Szerintem felejtsd el.

2012. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Le is fekudtel vele?
2012. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elmondanám, hogy CSÓK SEM volt :) Csak erotikus tánc, ennyi. Szóval nem értem, mi a baj.
2012. aug. 23. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
megértem a helyzetet, tetszik a fiú, gondolom tini vagy... de ha ennyire nem foglalkozik veled akkor meg sem érdemel, felejtsd el még a nevét is! csak úgy mondom, hogy még 1000 meg 1000 jópasival lehetsz még az életed hátralévő részében, felesleges egy idiótára ennyi időt pazarolnod. majd amelyik csávó fut utánad, na az érdekeljen. ne egy ilyen kicsinyes hülyegyerek. de mondom, lesz még egynehány pasi a te életedben is... szóval kérdezem én tőled: akkor meg minek ez a felhajtás?! dobd a kukába, ennyi!
2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van :) Próbálom elterelni a gondolataimat is erről. Amúgy 16 éves vagyok, és ő volt az első, akinek komolyabban - azt hittem- tetszettem, és ő is nekem, ráadásul meg is akart csókolni többszörösen, szóval kissé talán beleéltem magam... sőt, tuti. De nem fogok akkor futni utána. Lesz ennél nagyobb csalódásom is, biztos vagyok benne. A szomorúság meg majd elmúlik, remélem, minél hamarabb.
2012. aug. 23. 21:10
 7/19 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, bocsi, félre nyomtam.
2012. aug. 23. 21:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja,akkor tényleg nem értem, lehet hogy ment rád ideig de megunta és talált mást?
2012. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De akkor nem is írok neki, mert lehet, azzal ártok. Pedig annyira piszkálja a csőröm. Nem baj, ha nem szólna hozzám, csak tudnám, hogy miért, ááá!
2012. aug. 23. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:

Erotikus tánc az első találkozáskor széééééép!


Sok buta tini aztán azt se tudja mit kellene írnia vagy mondania.

Hagyd rá! Találsz jobbat is.

2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!