Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a ribik kellenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a ribik kellenek?

Figyelt kérdés
Az iskolámból kiindulva a ribik kellenek a fiúknak. Olyanok akik minden nap szoliba járnak, 2 hét után összejönnek bárkivel, úgy rázzák magukat,mintha megcsapta volna őket az áram, nyávognak,és az a legnagyobb gondjuk hogy letört a körmük. Hosszú barna hajam, zöld szemem van,vékony is az alakom,és sokan mondják,hogy szép vagyok,sok barátom lehetett volna már,de mindegyik olyan volt mint a fentebb említett "lányok" csak fiúban. A személyiségem elég laza, kiegyensúlyozott, bármiről lehet velem beszélni, nem nyávogok minden sz.ron, imádok viccelődni,mégis inkább azokat válasszák akiket leírtam.
2012. aug. 23. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mert őket könnyű megkapni.könnyű megdugni.és mindenben benne vannak
2012. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát már bocsáss meg de miért ribi az aki ad magára?Aki élvezi az életet?Aki nem begubózik és várja hogy jöjjön a királyfi fehér Jaguárral?
2012. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

"bármiről lehet velem beszélni"

Ezt tesztelném :P Biztos?


Egyébként lehet a rendes fiúkat meg nem veszed észre... ennyi, van rendes srác is.

2012. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond hogy ad magára,mert én is adok,hanem a viselkedéssel. Pont az,hogy ők nem élvezik igazán az életet,aki jobban megfigyeli az észre is veszi.
2012. aug. 23. 21:33
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja, te valsz. pont ugyanolyan vagy mint a fiúk. Csak a menő-manókat veszed észre, úgyhogy ne játszd itt a szentet mert nem vagy az.
2012. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ki játssza a szentet? És miért lettél ideges? :D Amúgy pont az,hogy utálom a menőket,de sebaj. ;)
2012. aug. 23. 21:37
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg miért a rendes lányok kellenek akik mások szerint nem szépek nekem igen?
2012. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor rossz helyre jársz.

Nem mindenkinek a ribik kellenek, akiknek pedig igen, azokat sajnálod, hogy nekik ribik kellenek? Nem hinném.

Vagy miért kell neked olyan, aki az ilyenekre gerjed be?


Most, hogy ezt letisztáztuk, hagyd úgy élni az embereket, ahogyan akarnak.


Te se szeretnéd, ha megmondanák neked, hogy mostantól a szolis szépfiúkra vagy a kopasz kigyúrtakra kell ráizgulnod.

2012. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
a csajoknak miért a félvér hajas emos bájgúnár, divatmajom, kockahasú balfékeke kellenek? hogy dögölnem meg az összes
2012. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem gerjedek olyanokra,csak sok sráccal nem lenne semmi baj,ha nem a ribikre buknának.
2012. aug. 23. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!