Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek az izmos, magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek az izmos, magas, jóképű, pénzes pasasoknak miért az ilyen mindig szexi, miniruhás, magassarkús műkörmös jó csajok kellenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

mi a gond kislányom, megtetszett neked egy ilyen fiucska?


:DD:D:D:


szánalmas ahogy szapulod amiért nem kellesz neki:D

2012. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
meg is válaszoltad, mert mindig szexi jó csajok :D szerintem ez tök logikus, a jó pasiknak a jó csajok kellenek...
2012. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy pasi ad magára és még pénze is van, miért adná lejjebb az igényeit és járna, egy kövér, mackóruhás csúnya lánnyal? Szerintem az ilyen pasiknak mindig csak a párductestű, szexi bombázók kellenek. Esélyed ezek nélkül csak akkor van, ha valami extra különleges van benned vagy nagyon kellemes társaságod!
2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem sokszor van hogy a pasi töle gányabb csajjal van. Sokkal jobbat is felszedhetne de valamiért nem.
2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És amikor a fordítottját látod, hogy ezek a miniruhás szexi csajok, alacsony, csúnya, kövér pasikkal járnak, akkor azoknak a pasiknak van pénzük.
2012. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Státusszimbólum...

Mert megteheti, neki ilyen is lehet, bebebebeee, neked meg "csak átlagos" csajod van.


Fizeti neki a szolit, a műkörmöst, a fodrászt, a fitness bérletet, veszi neki a ruhákat, cipőket, talicskával hordja ajándékba az ékszereket. Egy ilyen csajt kell tatarozni elég rendesen az állagmegőrzés végett.

Magasabb fokozaton vesz neki (egy számmal nagyobb) szilikon cickót, kollagéntől duzzadó szájat, póthajat, stb. Nem azért, mert feltétlen ez tetszik neki, de látsszon már a nőn, hogy neki erre is telik...


Ezek a guminők meg legtöbbször ezért keresik az ilyen pasikat: egyedül elég nehéz finanszírozni mindezt, és a havi 150-300 ezer nélkül, amit átlagban a külsejükre költenek, hamar amortizálódnak. Dolgozni meg ennyi edzés, szépítkezés mellett nincs idejük...


Ezekre a csajokra szokta azt mondani a haver, hogy gengszterri.banc. És tényleg!


15-16 évesen még eléggé egyben vannak, kevesebb tatarozás kell, de húsz fölött lejár a szavatosságuk, vagy egy vagyonba kerül, hogy így nézzenek ki.


Vigasztaljon, hogy a "Goldenboy" se nézne ki olyan jól, hogy panelban lakna, és a fater operátori fizujából kéne ruházkodni a sarki turiból, és a legtöbb, amit a külsejéért tehet, hogy lejár kosarazni a haverokkal.


A legtöbb ilyen srác véleményem szerint inkább a "nyálgép" kategória, pedig nőből vagyok. Kb. ugyanaz, mint a gengszterri.banc: este még jó a haja, jó a ruhája, illatos, és fizeti a koktélokat. De reggel kócos, karikás a szeme, büdös a szája, és a márkás cuccai nélkül pont úgy néz ki, mint a többi srác. Vagy úgy se...

Ezt hidd el nyugodtan egy öreg rókának. :)

2012. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert láttam ma egy párt a városban egy iszonyú jóképű pasit, magas volt, izmos, és mondták róla, hogy pénzes is egy fekete hajú magas csajjal, aki nem volt csúnya, fehér miniszoknya volt rajta, tapadós toppal és barna egybetalpú szandállal nah meg persze a műköröm se maradt le róla.
2012. jún. 27. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyformàn sötèt mindkettô...
2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De hát most mondtad te magad!!!!

Szexi nőies nem gátlásos szép és szeret dugni. Ezek fő szempontok, mert egy szexibb nővel nagyobb az élvezet is!

2012. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Mert nyilván,dolgozik a testéért és letett valamit az asztalra akkor igényli a szép és jó dolgokat na már most,mivel megteheti,meg izzad a terembe heti 4-szer 1,5-2 órát és még pénze is nyilván bombanő kell neki,ez evidens.

Én is hasonló pasi vagyok(most nagyképűzni fognak sokan),és nem apuci pénzzel,magamnak kaparom ki a gesztenyét kőkeményen,igaz a ,,8-órás alvás" szót ki keresem a szótáramból,de valamit valamiért.

Az,hogy valaki lesötétezi ezen lányokat pasikat akiknek fontos a külső,érzek némi irigységet,hogy ő nem lehet olyan,mert lusta TENNI érte.

Nem hinném,hogy sötét lennék,sőt,de most nem fényezem magam.

Ott a kedves haverom edz,kurv@ jó izmos testet épített fel.Szebbnél szebb bomba csajokat dug meg,olyanokat akikről sokan csak álmodtok,tele van pénzzel(segíti a tesóit és a szüleit),komoly cége van,beszél angolul és németül perfekt.Ennyit a sötétségről.

2012. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!