Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jó kukkolós sztoritok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó kukkolós sztoritok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy téged kukkoltak-e már és észre vetted, vagy te kukkoltál valakit (lebuktál vagy sem), ilyenek jöhetnek!
2012. aug. 23. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Táborokban voltak kukkolások. Fürdő volt a faházakba, csak épp az ablakon függőny meg a zuhanyzón se volt zuhanyfüggőny. Pont be lehetett látni. Innentől a fantáziádra bízom :-P
2012. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Én a kertben meztelenül szoktam napozni, hogy mindenhol barnuljak, erre egyszer csak hallom, hogy a szomszédban valaki megbotlik a kerítésnél. Utóbb kiderült, hogy egy helyen ki van lyukadva a nádkerítés, és a szomszéd csaj ott szokott kukkolni. :D


23/F

2012. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt gyik-en olvastam egyszer,nem az én sztorim,de elmondom. :D

Egy srác videokamerát tett a fürdőben egy papucsba,hogy felvegye amint a húga barátnője zuhanyozik. Itt kérdezgette,hogy ez mennyire nagy taplóság. Hát.Eléggé. xD

2012. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Na most biztos jól le leszek pontozva, de én régebben hugomat kukkoltam zuhanyzás közben. Mikor észrevettem h olyan 13 éves korában elkezdett nőiesedni, és itthon mikor bugyiban meg trikóban jött-ment, én 15 éves fejjel nagyon kiváncsi voltam rá, pontosabban mint nőre. Hiszen láttam h melle van, a trikón enyhén átlátszott a nagy mellbimbója, bugyiból kilátszott a sok szőre, borzasztó kiváncsi lettem, milyen valójában egy nő. Hisz addig csak neten v újságban láttam. Elhatároztam h meglesem, és nagyon izgalmas volt a látvány. Kb 2 évig néha meglestem ha úgy volt alkalmam, aztán bnőm lett és már nem tesóm érdekelt. Ez egy ilyen kamasz kori kiváncsiság volt. 30f
2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Meztelenül szoktam napozni az erkélyen. Már évek óta tudom a szomszédasszonyom szokot kukkolni. Van , hogy rá is szoktam játszani ha észreveszem.
2013. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!