Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó stílus? Gáz?

Figyelt kérdés
Bunkó vagyok,nagyon durván.próbáltam változni viszont sokan lenéznek emiatt.egyszer szakítás is lett egy apróbb "poénból",szerintetek változtassak vagy van olyan lány akinek ez bejön?
2012. aug. 23. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked egyszerűen nem megy úgy igazán a bunkózás. És ezért veszik rosszul. Egyébként van különbség a bunkó, meg a magabiztos között. Nem kell mindig meghunyászkodni, de bunkózni se .
2012. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, gáz. És nem értem, hogy ha egyszer tudod magadról, hogy az vagy, akkor miért nem változtatsz?

Szerintem ez egy lánynak sem jön be, de előfordulhat, hogy valakinek mégis. De nagyon kicsi az esély...

2012. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit nem igazán kedvelek, azzal én is bunkó vagyok, főleg ha még rátesz egy lapáttal. Előtör belőlem :-D Lehet, hogy találsz olyan lányt, mint amilyen te vagy, csak keress! :-)
2012. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értsétek a bunkót,hogyha mondjuk tőlem egy lány megkérdezi hogy jól áll-e rajta a ruhadarab és nem áll jól akkor én meg mondom neki hogy nemjó.vagy mondjuk ha valami hibát követ el,poént gyártok belőle.de tudok jófej is lenni,csak az mondjuk néha van :D
2012. aug. 23. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem anyukáddal bunkóskodjál, és aztán megtudod erre a választ! nagyon gáz lehetsz. ráadásul egy olyan nőt is sértegettél aki elvileg a barátnőd volt?! micsoda szánalmas alak lehetsz te! az más ha egy férfinak mondassz kicsit durvább beszólást, mint egy nőnek, mert a nők nagyon a lelkükre tudnak venni 1-2 apró dolgot is, nem hogy sértő dolgokat... pfff.
2012. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az őszinteség. Mellesleg a volt barátom pontosan ilyen, és én imádtam/imádom a mai napig, hogy poént csinál a szar helyzetekből. Jókat nevetek a beszólásain ... vagy rákontrázok :) De ezt sokan nem szeretik, mert magukra veszik.
2012. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ez azért nem mindegy.:D Mondjuk barátnőd megkérdezi, hogy jól áll-e rajta az új pólója. Neked nem tetszik, mit válaszolsz? Hogy szívem, nem igazán jön be, más sokkal jobban áll. Vagy azt, hogy ne röhögtess már, úgy nézel ki benne, mint valami dagadt disznó...

az első őszinteség, a második bunkóság. Elsőt normális ember értékeli, a másodikért meg értelmes lány kidobna mint macskát...

Szóval ha úgymond ok nélkül beszólsz, és nem csak viccesen piszkálódva, hanem direkt meg akarod bántani, akkor nagyon gyorsan változz meg. Ha csak nem jópofizol, akkor nem gáz.

Másik, lányok nagyon érzékenyek tudnak lenni, velem pl. előfordul, hogy hónapokig rosszul érzem magam egy megjegyzés miatt, amit viccnek szántak. Szóval...:)

2012. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

megbántani senkit nem akarok.de sajnos néha sikerül 1-2 embert,tőlük mindig bocsánatot kérek meg kiengesztelem őket.


Annak aki azt írta hogy anyukámmal bunkóskodjak üzenném,hogy a barátnőm ezért hagyott el mert megjegyeztem neki hogy abban a ruhában nem mennék hozzá ( 16 éves vagyok,szóval házasság még 50 évig nemlesz :D )

2012. aug. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!