Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy bejövök-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök-e egy 30körüli pasinak?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy néz, ok nélkül, kedves, ha szomorú vagyok kérdezget, random ír, hogy hogy vagyok?, megbízik bennem
2012. aug. 23. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20
2012. aug. 23. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

hmmmm friss pipihusi

(erre gondolnak azok a 30as pasik)

biztos nem komolya kapcsolat.

2012. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

hol szoktatok összefutni?

honnan ismeritek egymást?

2012. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konkrétabbat írni. Jeleket nem tudtuk mondani?
2012. aug. 25. 00:05
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
egy 30as pasi már elég komoly,aki azt irta h friss pipihusi az kb 15 éves.mi nem ilyenek vagyunk.miért nem kérdezel rá?egy 30assal már beszélgethetsz ilyesmiről gond nélkül,ő nem fog zavarba jönni vagy kinevetni ebben biztos vagyok.
2012. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!