Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, hol, hogyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, hol, hogyan, hány évesen ismerkedtetek meg, jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Tudom a szokásos kérdés, de kíváncsian váron az új válaszokat.
2012. aug. 23. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, sokat beszélgettünk msn-en, de találkoztunk élőben is, de egyik este már nagyon nem bírtam hogy ne jöjjünk össze..szal rávezettem a témára hogy kérdezzen rá..:D Ez egy Barca meccs félidejében volt, mindketten épp néztük. Aztán a második felét már csak a másnapi összefoglalóba..:P

Ez 3 éve volt, első fiúm, neki is én első csaja.

19/L

2012. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
16 éves lány vagyok nincs barátom , magam alatt vagyok jelenleg, ha úgy tetszik, lelki sérült. így jelenleg kerülöm a fiúkat sőt az embereket..pont.
2012. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 voltam.kis gyerek szerelem volt. anyukám legjobb barátnőjének a fia volt az. 200km-re lakott,ezért kb a 6hónap alatt 4-5* találkoztunk. :)
2012. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én internetről ismerem a barátom, chatről, akkor 16 éves voltam...(és már 3 éve együtt vagyunk:) )
2012. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

marmint az elso baratommal v a mostanival?:D

az elso baratom az osztalytarsam volt 7.ben,bar nem tudom ez mennyire szamit a komolysaga miatt,ugyanis kb 2x smaroltunk:D

a mostani baratommal pedig ugy,h odajott hozzam a Deakon elkezdtunk beszelgetni,a tobbi meg jott magatol

2012. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt mindig is ismertem. Egy faluban laktunk. 15 évesen jöttem vele össze.

A mostanit az interneten. (20 évesen) Nem társkeresőn, hanem egy zenei oldalon, ahol épp mind2en fent voltunk. Aztán sokat leveleztünk, meg beszéltünk neten, és találkoztunk is, mert elég közel lakunk egymáshoz. És így összejöttünk.

21/L

2012. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Társkeresőn, 16(L) voltam, ő 22(F), azóta is együtt.

22/L

2012. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!