Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre is ott lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jövőre is ott lesz?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltam a legjobb barátnőmmel külföldön,és az egyik ott dolgozó srác eléggé megtetszett. Szemezgettünk,beszéltünk is néhány mondatot angolul,még most is tök jó rá gondolni. :) Van rá esély,hogy jövőre is ott lesz? A nevét sajnos nem tudom. Ja,és még egy kérdés. Mikor körbevezetett minket a helyen mi mentünk mellette, másik oldalán haverom. Kérdezte tőle haverom,hogy: can you swim? (mivel tengerpart közelében voltunk) és mondta ,hogy yes. Mi barátnőmmel egymásra néztünk,és elkiáltottuk magunkat,hogy: Tud úszni!!! Majd elkezdtünk röhögni,mire a srác ránk nézett és ő is nagyon vigyorgott. Szerintetek azért,mert értette,vagy csak azért,mert mi is nevettünk? :D

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. aug. 24. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak azért mosolygott mert tudta hogy róla beszéltek és ez egy kicsit ciki volt számára, hisz lehet hogy kinevettétek.
2012. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam. :/ XD
2012. aug. 24. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi beültünk egy vonat fülkébe két angol csávóhoz. Elég illuminált állapotban. Beültünk és visítottunk :-D felállt az egyik csávó kiment a fülkéből, amikor jött vissza meg jó nagyot a pofánkba röhögött. :-D utána meg megbeszélték, hogy félnek tölünk :-D egyébként nem sok rá az esély, hogy jövőre is ott lesz :-S
2012. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úúúúristen XDDD Jót röhögtem :D
2012. aug. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!