Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jövök zavarba a lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armandka kérdése:

Miért jövök zavarba a lányoktól? Szeretnék újra lány barátokat, barátnőt. (többi lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt években nagyon sok csalódásom volt a lányok terén, ezért régóta nincs barátnőm, semmiféle lánnyal nem tartok szorosabb kapcsolatot, ezt úgy értem, nem beszélgetek velük, nem barátkozom velük, mert valamiért zavarodott leszek ha elkezdek velük csevegni, úgy érzem jót nevetnek rajtam, ha megtörik a nyelvem, vagy éppen hülyeségeket beszélek, ezért nem keresik a társaságom.. már akkor is zavarba jövök, ha a buszon rám néz egy szép lány, mindig a negatív dolgok jutnak eszembe, pl: fú de csúnya egy fiú...vagy ha mellém ülnek a padban.. egyszóval bizalmatlan vagyok a lányokkal szemben. Kérlek titeket, adjatok tanácsokat, hogyan lehetne jó kapcsolatot létesíteni a lányokkal? Hogyan lehetne megtetszeni nekik?
2011. máj. 15. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

személyiség zavarod van!


abban a korszakban vagy amikor változnak és forrnak benned a hormonok, és hol 120°C-osak hol -40°C osak!

2011. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze minden erőd és próbálj meg úgy beszélni velük mint ha egy fiúval beszélnél.Nem úgy kell hozzáállni ,hogy "fú most ott egy lány jaj istenem mi lesz, hozzámerjek szólni??..." Csak lazán. :)


17/F

2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig elhatározom magam, hogy most beszélni fogok egy lánnyal, de mikor elkezdünk csevegni, akkor megint jön a szorongás, az égés, a nyelvbotlás, a mellébeszélés..szóval éles helyzetbe mintha egyik fülemen be, másikon ki, és ez nagyon elszomorít, ezért önbizalomhiányom is van :(
2011. máj. 15. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy kezelni őket, mint a barátaid ( azért ne húzz be nekik :) ), ha hülyeséget csinálsz, akkor röhögd ki magad, legyél természetes. Nem muszáj elsőre elcsavarni a fejét, fő az első benyomás. Beszélgess, keress közös témát. Előbb utóbb ki fog alakulni minden, ne mindig a legmenőbb érdekeljen.

Nekem pl. két-három éve szinte nem is volt lány barátom, csak egy-kettő, de nem is érdekeltek. Aztán csak elkezdtem hülyéskedni velük, és minden kialakult. Ha azt hiszed, hogy barátként fognak továbbra is kezelni, akkor megnyugtatlak, barátnőmet három éve ismerem, és ha nekem valaki azt mondja két éve, hogy vele fogok járni, akkor körberöhögöm, pedig már lassan másfél éve vele vagyok. :) Csak fel a fejjel, minden ki fog alakulni.

2011. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kihagytam, 15/F
2011. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha a lány nem neveti el magát, hanem fintorokat vág, vagy szégyelli magát a barátnői előtt, hogy ekkora pancserrel cseveg, aki beszélni alig tud?
2011. máj. 15. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:

egyetértek, csak nyugodtan. Lányként mondom nálam is voltak ilyen kis gondok néha még előtörnek persze fiúkra nézve.. aztán van mikor elbaltáztam (szidtam is magam) és volt mikor bejött a dolog (akkor persze örültem:P)

Szóval próba szerencse és tudd: nem az életed forog kockán.

2011. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel, csak beszélj vele. Ne várd, hogy elsőre a nyakadba fognak borulni, hogy egy órán át lelkizzenek. Elősször elég lesz 5-10 perc, belejössz, ne aggódj. Csak bizonyos fokig kezeld őket nőként. Ha hülyére veszed a dolgot, akkor úgyis tetszeni fog nekik. Nem azt mondom, hogy csinálj magadból hülyét, de nem vérre megy. Könnyeden. Dobj fel magadnak valami laza kis Rock'nRoll nótát, aztán hadd szóljon :D Tapasztalat, sokkal könnyedebb az ember. Jók az ilyen könnyed dumálásokhoz, buli hangulatba hoznak. És ne parázz, menj oda valakihez, tök spontán kezdj el beszélni, belejössz. Esetleg ha van nővéred, tőle is kérhetsz segítséget, általában megértik ezeket a dolgokat. Talán ha a korodat tudnánk.
2011. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs nővérem, és semmi velem egykorú női családtag..egyébként 16 éves vagyok!
2011. máj. 16. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs más, próbálkozz, vedd lazára a figurát. Csak lazíts, és ne a barátnői előtt beszélj a csajokkal, hanem amikor egyedül van. Ne is támadd le őket, csak bízz magadban. 16 évesen pedig még sok lehetőséged van.
2011. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!