Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő okos, kedves, megértő és még szép is?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalatom alapján a jó nők (és most nem egy modell kinézetű nőre gondoltam) általában belülről nem szépek, aki viszont normális az pedig sajnos sosem jön be (mármint a külsője miatt). Velem van a gond, vagy tényleg nincs olyan, hogy a külső-belső szépség egyszerre legyen meg egy nőben? Pedig nincsenek túl nagy elvárásaim egy nőtől (mármint külsőleg), de mégis folyton csalódnom kell, ezért még nem is volt normális kapcsolatom eddig. Egyértelmű, hogy ebben én is hibás vagyok, de néha úgy érzem, hogy sokkal egyszerűbb lenne, ha inkább bunkó lennék és nem érdekelne a nők lelki világa. Azon is elgondolkoztam már, hogy lehet hogy azért van ez, mert azok a jó nők akik normálisak nem nagyon szeretik mutogatni magukat, ezért nehéz velük összefutni, de ez lehet hogy hülyeség nem tudom. Vkinek volt már olyan tapasztalata, hogy egy lány szépis és okos is? Vagy jobb lesz, ha feladom a keresést? Nem a tökéleteset keresem, csak egyszerűen nem lenne rosz, ha nem lenne full egoista, buta vagy ha tudná mi az az empátia és mellette nem is csúnya! F/21
2009. júl. 25. 02:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
persze h van iylen :D engem is annak tartanak nemmintha ego lennék mert vannak hibáim de megértő vagyok és okos is meg szép :$
2009. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ebben az esetben 3 probléma lehet:

1. nem vagy 21 körüli

2. hogy van pasid (és ez nem úgy probléma neked biztosan jó :D)

3. hogy csak poénból írtad

2009. júl. 25. 03:19
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem én nem vagyok buta, kedves vagyok megértő és sokan szépnek tartanak. Bár véleményem szerint ronda vagyok, de ez most mellékes... :) Persze kinek mi a szép...


Szerintem vannak ilyen nők, akiket keresel csak eddig rossz helyen keresgéltél.


Nekem se jobb, ha kivételesen egy ember felkelti az érdeklődésemet mert nem átlagos a személyisége és még ki is néz valahogy akkor tuti biztos, hogy meleg :))) nem tudom miért rájuk bukom, de az istennek nem tudok magamnak hetero fiút kinézni soha sehol, pedig én próbálkozom :D


Na de fiatalok vagyunk, vigasztaljuk magunkat azzal, hogy hátha később szerencsénk lesz ;P

2009. júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Én pont ilyen vagyok a barátom szerint:) Ugyhogy létezik.
2009. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

egyszeee vót hó nem vót egy messzi messzsi galaxisban..

koppkopp a szépség belülröl jön azértmert esetleg szép atoll lehet egy bunko parasztis és sha nem valami széép külsörE?:O ismerd meg biztos mrgteccik benne valami... és ne külsö alapján dönts egy szer probálkozbe egy belsö szépsségű lánynál:D

2009. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én megfordítanám a kérdést ...létezik ilyen férfiban???22/L
2009. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdésre válaszolva:

Én is ilyen nőt keresek de sajna még nem találtam.

Vagy már férje volt és gyereke:S:(


Pedig nekem nem is kell hogy annyira szép legyen.

Elég ha a súlya 40kg felett de 80kg alatt van.

Magassága pedig 150cm felett de 180cm alatt van.

És arcra egy fokkal szebb a bányarémnél.


Na persze legyen okos,kedves,megértő és amit kihagytál pedig fontos,hogy hűséges is legyen.


Sajnos ugy vettem észre hogy aki manapság szebb az vagy egy öntelt,nagyképű,önmegvalósító sz.r.

Vagy egy retkes k.rva akin már életében átment 20 férfi.

2009. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Előző vok!


19/F

2009. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Óóó. Én azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok:D A barátnőm egyszerűen gyönyörű, modellkedik, és mellette nagyon okos, értelmes és kedves. Tehát van. Lehet, hogy kevés..de szerintem ne általánosítsunk, hogy aki szép, az buta, aki okos, az csúnya. Mert esetleg ezt a kérdést elolvasva néhány szép és értelmes lány önbizalma igen csak visszaesik..

22/F

2009. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, csak keresni kell és kitartónak lenni. Engem olyan boldogsággal tölt el, hogy az én barátnőm ilyen. Meseszép, de normális gondolkodású is. Úgyhogy ki lehet fogni ilyet. Amúgy 18 éves, és nem, nem adom :D
2009. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!