Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik minden áron megakarnak szerezni maguknak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy régi szerelmed, aki nem szeret viszont, csak te őt, de van egy másik férfi is az életedben, aki nagyon oda van érted és ő sem közömbös számodra, hanem nagyon is kedveled őt. Na most, ez a férfi annyira szeret, annyira kedves veled és annyira nyomul, olyan határozottan lép fel, hogy kerüljön amibe kerül, de akkor is megszerzi a szerelmed. Másokat viszont nem enged a közeledbe, és ha valaki bemerne próbálkozni nálad, képes lenne őt szó szerint kicsinálni.
2012. aug. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tetszik,hogy a végére beleírtad amit kommentbe akartam írni...;)
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fülünyúl ***** válasza:

Ezeknél a pasiknál van egy bizonyos pont, határ, amit konkrétan megnevezni nem tudnék, de onnantól inkább lenne terhes mint imponáló a dolog.

Persze, lelket gyönyörködtető mikor egy férfi úgymond megküzd a szerelméért, védelmezi, kitartó stb. De van egy bizonyos pont ami fölött ez egy erőszakos nyomulásnak nevezhető, na attól pedig már irtózom.

Azért a barátaimat ne marja el mellőlem, ne zárjon burokba a világ elől, a bepróbálkozókat meg bízza rám, én is remekül el tudom hajtani őket.

2012. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lehető legnagyobb ívben kerülném az ilyet. Ezekből lesznek később az olyan agresszorok, akik először csak azt határozzák meg, hogy milyen hosszú szoknyát hordhatsz, aztán ellenőrzik a híváslistád és az íméled, a végén meg kékre-zöldre ver, ha két percet késel.

A mindenáron való birtoklási vágy nem egészséges és nem is biztonságos. Sajnos én már tapasztalatból tudom, de érdemes utánanézni, hova fajulhatnak az ilyen kapcsolatok. Ahol egyébként a bántalmazó fél halálosan szerelmes a másikba!

2012. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képes bárkit kicsinálni, csak mert bepróbálkoznak nálam?

Aztán miért? Nem vagyok a tulajdona.


Nem szeretem az erőszakos pasikat, szóval mindent csak mértékkel. Ha nem kell a pasi, akkor sem fog kelleni, ha éjszakánként az ablakom előtt szerenádoz, ajándékokkal halmoz el és felfesti a meztelen képemet egy nagy ház falára. Ha szimpatikus, akkor egy idő után úgyis lejön, h akar tőlem valamit és ha bejön, akkor minden sallang nélkül bejön, nem kell hozzá az, h buldózerként viselkedjen.

2012. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy pontig tetszene, aztán megijesztene

nem vagyok a tulajdona senkinek

2012. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!