Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a véleményem a férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a véleményem a férfiakról elfog múlni?

Figyelt kérdés

nemrég szakított velem az exem 2 év után egy apróság miatt. de a hátam mögött a közös barátainknak folyamatosan kibeszél, undorító, szemét, alpári módon beszél rólam és mindennek elhord. nekem azóta új kapcsolatom van és szeretem a páromat, de az exem kikészít. nem érzek iránta mást csak szánalmat és már-már gyűlöletet, és miatta valahogy teljesen leírt magát a szememben a férfi nem. nyilván vannak kivételek és ronda dolog általánosítani és elnézést kérek érte mindenkitől de annyira csalódtam benne, hogy az hihetetlen. undorítónak tartom és szégyenleni valónak ahogyan viselkedik és nem tudom annyira furcsa, de valahogy így az egész férfi nemben is csalódtam és haragot érzek az irányukba. utálom ezt az ellentmondásos érzést, mert mint említettem van párom akit nagyon szeretek és róla semmi rosszat nem gondolok ő a tökéletes kivétel a szememben (nyilán vannak még rajta kívül is


de ez az általános utálat, ellenszenv és negatívíz felfogás elfog múlni valaha?


18/L


2012. máj. 25. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az exed iránti heves érzelmek (mert ezek bizony érzelmek) idővel tompulni fognak és egyre kevésbé táplálsz majd iránta ilyen ellenszenvet.

Én azt gondolom, hogy meg kéne beszélned magaddal mindezt.

Nyilván nem leszek népszerű a véleményemmel, de van egy klisés mondás, ami talán az esetedben igaznak bizonyulhat: A gyűlöletet csak egy hajszál választja el a szeretettől.

2012. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a mondás tényleg igaz lehet, viszont én úgy gondolom, hogy szeretetből lehet gyűlölet könnyen, de az h gyűlöletből szeretet. hááát. erősen kétlem.
2012. máj. 25. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy egyikből következik a másik, hanem azt, hogy a két érzést egy hajszál választja el egymástól. Mindkettő heves, szenvedélyes érzelem.

De hagyjuk, mert lehet,hogy nem is ide vág. :) A lényeg, hogy csak rajtad múlik az, hogy milyen hamar hevered ki az exed. Akkor lesz jó, ha már nem utálod, hanem semlegessé válik.

2012. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak én fiúként a női nem irányába érzek így. Párom nincs, sosem volt, de kaptam elég pofont az élettől, a lányoktól, hogy egy életre meggyűlöljem őket.
2012. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig elég nagy primitívségről ad tanúbizonyságot az embere effajta rendszerben való kezelése. Az utálni a nőket kijelentés ugyanolyan hülyeség, mint bármi mást egy adott tulajdonsága miatt kategorizálni. Ha teszem fel engem megharapott egy csivava, utáljam az összes kutyát a spánieltől a dán dogig? Ez ostobaság.
2012. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a leírtak és a kérdés alapján frankón meg is érdemled, hogy minden mocsoknak elhordjon! bas*zódj meg!
2012. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!