Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
van egy 15 éves fiú akit most tetszik nekem nagyon. jól elszoktunk beszélgetni facebookon. Azt utálom, hogy már nem szűz és, hogy iszik és cigizik is. Még annyit róla, hogy nagyon sok csaja volt már és a legtöbbel szexelt is. Ez eléggé idegesít mondjuk.. Hogy mondjam meg neki, vagy hogy utaljak rá, hogy bejön nekem?

2012. aug. 25. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, kérdezd meg, hogy van-e kedve találkozni, stb. Innentől úgyis venni fogja a lapot. (De ha ennyi minden zavar benne akkor miért? Mellesleg 15 évesen nagyon nem kéne még se innia, se cigiznie, se minden 2. lánnyal szexelnie.)
2012. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi 1. nem tudom miért tetszik:/
2012. aug. 25. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerüen mond meg neki ha lekőzeleb beszéltek lehetőleg szeméjesen azt irány az ágynem kell tul sokat gondolkodni a pasiknak kőnyen megmontható az ijesmi.
2012. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!