Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak egy véletlen volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy véletlen volt? Vajon mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Tegnap buliba voltam és ott volt az a lány aki tetszik.


A discoban a szemem sarkából láttam hogy ott van ő is de akkor még nem szóltam hozzá, kíváncsi voltam h ő észrevesz e. Észrevett mert amikor arra fordítottam a fejem akkor láttam h hirtelen elrántotta a fejét más irányba.

Egy kicsivel később láttam h egyedül táncolt ott ahol én és a haverjaim, vagyis körülöttünk. Beszéltem vele pár szót. Később nem láttam már. Vajon véletlen volt hogy ő pont ott állt és teljesen egyedül??


Már írtam neki többször h szeretnék vele találkozni de nem ér rá. Ja persze.. gondoltam magamban. Nyáriszünet van, miért ne érne rá...

Ő sose ír rám, mindig én írok neki és úgy érzem h nem érdeklem őt. Tegnap este viszont más volt. Nem olyan mint általában. Mosolygott, máskor meg rezzenéstelen arccal néz.


2012. aug. 25. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos van valami a hátterében, de az is biztos, hogy eleinte veled akart összejönni (tapasztalatból írom) ismerem én már az ilyen mosolygós történeteket, talán valami nem tetszett vagy nem volt pozitív számára, amit benned látott
2012. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én akkor szoktam azt csinálni, hogy bámulok valakit, aztán ha odanéz, én meg félre, amikor valamit figyelek rajta, de nem akarom hogy odajöjjön.

Amúgy lehet csak szórakozott, tudja hogy tetszel neki és kíváncsi volt mit reagálsz. Vagy többet ivott mint kell.

Ugyanis ha lerázott, akkor nem érdekled. Bár az érzelmek változnak, szerintem próbálj meg még egyszer beszélni vele.

2012. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ivott (egy kicsit) és jó hangulata volt. Ha amúgy nem érdeklődik irántad, a helyedben nem szűrnék le ebből messzemenő következtetéseket.
2012. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszik alkoholt.
2012. aug. 25. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, én is csak azt tudom tanácsolni, hogy méég ne éld bele magad semmibe, mert annál fájdalmasabb lesz.
2012. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zavart személyiség és nem tudja mit akar esetleg hullámzik a gondolati világa és mindig másképp lát téged! Konkretizáld a dolgaidat és hívd el valahová!
2012. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem ivott, de mégiscsak buli volt, felszabadultabb volt stb. Lehet, hogy észre sem vette, hogy ott vagy, csak táncolt magában és nem érdekelte ki mit gondol.
2012. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!