Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (leszbi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (leszbi vagy biszex vagyok? Kezdek aggódni emiatt :S)

Figyelt kérdés
kiskorom óta azvan hogy mindig jobban esik ha pl egy csaj dicsér meg, egy csaj néz rám "úgy" stb.. mikor lefekvés előtt gondolok valamire az is mindig olyan hogy nők vannak benne.. de lehet csak annyi hogy valami buli van ülünk az asztalnál és csak csajok) meg többnyire lányokba fog meg valami.. pl tv-be sorozatokba is mindig megfog valakibe valami és akkor állandóan ilyeneket gondolok hogy tök jó lenne ismerném meg minden.. jó ez még csak ilyen semmi de volt már olyan hogy szerelmes voltam csajba.. akit szermélyesen is ismertem. fiúkba nem nagyon fog meg semmi igazából.. el tudom ismerni ha egy srác jól néz ki, de semmi olyan hogy ilyet mondjak pl hogy "ahjj de jó teste van".. inkább szexuálian vonzódok hozzájuk. nőknél nem ez van, hozzájuk inkább érzelmileg vonzódok. lányoknál azt szeretem ha én lehetek a gondoskodóbb 2nk közül mondjuk még nem voltam csajjal együtt csak elképzelés. pasinál meg ha ő figyel rám meg ilynek.. nemtudom mivan sokan mondják hogy ne gondolkozzak annyit rajta csak azért már érthető hogy kezdek aggódni mindjárt 18 vagyok és barátom volt eddig azok meg nem voltak nagy járások 13-14 éves koromba... azóta kb 1 srácba voltam szerelmes.. inkább lányok.. fiúknál amúgy is tök válogatós vagyok lányoknál meg nem annyira szerintetek mi lehet?

2012. aug. 25. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy leszbi vagy biszex vagy. De ez nem probléma...
2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
uh kössz az értelmes választ -.-" nem arra voltam kíváncsi hogy milyen...
2012. aug. 25. 16:58
 3/14 anonim válasza:
Én is pontosan ezt érzem, éreztem. Én már 24 éves lány vagyok és most egy pár éve hajt a kíváncsiság, hogy milyen egy másik lánnyal csókolózni, pedig boldog párkapcsolatba vagyok egy sráccal. Én is többször éreztem már úgy hogy szerelmes vagyok egy csajba, de sose léptem. Lehet téged is csak egy kíváncsiság hajt és ha túl leszel rajta, akkor el tudod dönteni, hogy melyik nemhez vonzódsz igazán
2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de nekem nem arról van szó, hogy nem lépek.. lépnék én, ha az illető nem hetero lenne és nem lenne pasija.. lépnék, mert nem csak a kíváncsiság hajt.
2012. aug. 26. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyere velem sörözni!!!!!! :D
2012. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem szeretem a sört :/ :DDD
2012. aug. 27. 18:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak még nem tudsz róla. ;)
2012. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eej, hány lányt hívnak itt sörözni :D Pár kérdésben láttam.


Nade, kérdésre válaszolva: ne skatulyázd be magad. Összejössz egy lánnyal, összejössz egy lánnyal. Fiúval, akkor meg fiúval. Tök felesleges cimkéket aggatnod magadra.

2012. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ha szeretném mért ne tudnék?..
2012. aug. 27. 22:04
 10/14 anonim válasza:

ugyan ez velem :) vagyis hát volt....de engedtem a kíváncsiságomnak, csak kicsit "alattomosan"...suliban odamentem a fiú osztálytársaimhoz (nagyon perverzek), mondtam nekik hogy le vagyok égve, fogadnék egy jót mert nincs pénzem ma kajára....a sok bunkó perverz petrsze abban fogadott hogy "úgysem merem megcsókolni a (legyen mondjuk a csaj most) Livit...." ez a livi amúgy így mozgatta a fantáziám, hát odamentem, egy kis tapizás kíséretében erélyesen megcsókoltam....fú de jó volt :D

teljesült az egyik vágyam, + szereztem 5000ft-t....:D



am hogy valami hasznosat is mondjak, lehetséges hogy a lányokkal érzelegni akarsz, a lányok jobban megértik egymást meg minden, de az hogy szerelmes vagy egy lányba, az mondjuk utalhat egy kis leszbikusságra... de ha lesznek fiúk akikbe beleszeretsz még, akkor lehet hogy biszex...aztán lehet hogy kipróbálod egy lánnyal, aztán kiderül hogy csak egy vágy volt és tök normális vagy...sajnos ilyeneket így konkrétan nem lehet kijelenteni hogy mondjuk na te most hetero vagy biszex vagy..:///

sz*r játék az élet...de jó a grafikája ;)

2012. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!