Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet észrevenni, hogy...

Hogy lehet észrevenni, hogy egy lány leszbi v biszex? És ha felismertem és bejön, hogyan kezdjek el közeledni?

Figyelt kérdés
Pl suliban, tömegközlekedési eszközön, társaságban. Mit léphetek olyankor, ha bejön? Hogyan tudassam vele? Mit tegyek és mit ne?

2012. aug. 22. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
tapizd le tök véletlenül(mondjuk a mellét), aztán kérj bocsánatot és ha mosolyog, akkor a tiéd a csaj
2012. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézd meg az L-t, abban, van egy leszbi teszt, nagyrészt bejön, de ha többet tudsz a kiszemeltről, akkor a hobbikat is nézheted, pl.: ha deszkázik, vagy bmx-ezik a lány, akkor már van rá esély, hogy leszbikus.
2012. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az viszont, hogy hogyan menj oda nah az már más kérdés, én amit javasolni tudok, hogy ha ilyesmivel próbálkozol, és nem tudják az ismerőseid szüleid, hogy leszbikus vagy, akkor inkább olyan helyen próbálkozz, ahol senki nem ismer. Oda menni egy lányhoz viszont csak úgy pasiként sem egyszerű. Például ha érdekes a cipője, vagy érdekeset olvas, akkor azzal is megszólíthatod, és kialakíthatsz egy párbeszédet, de nagyon fontos, hogy spontán legyél, mert ha nem, akkor egyből lejön, hogy mit akarsz, és ez még akkor is ijesztő lehet, ha tényleg leszbikus, bár van rá esély, hogy az esetlenséged aranyosnak találja.
2012. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint nincs általános leszbikus öltözködési kódex. Én pl. teljesen femmének öltözöm, szoknya, smink, körömlakk. Mondjuk a hajam rövidebb és nem hordok műkörmöt.

De ez a BMX dolog hülyeség. Mondják még a teniszt és a focit is, de szerintem az sem általános.


Lép oda hozzá, kérdezd meg, hogy kér-e pl. egy sört, merre van az Asztoria, hol van a közelben kisbolt, van-e öngyújtója, tetszik-e neki a zene ami épp szól.

Leginkább a szeméből lehet látni. Próbálokzz és érezni fogod.

2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
4: Akkor te egy kamu leszbikus vagy, mert tudom, hogy egy igazi úgy néz ki mint Demi Moore G.I. Jane-ben. Csak viccXD Amúgy én leszbikus ismerőseim alapján írtam amit írtam, és pl.: magas sarkút a büdös életbe nem vennének fel, a zoknit pedig nem vennék le senki előtt, ez lehet véletlen, de akár egy szűrési feltétel is.
2012. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Butch lányoknál még könnyű dolgod lehet, femméknél már sokkal nehezebb. Ott tényleg a nézéséből tudod megmondani :)

Van egy amolyan kis "Klikk", mikor a szemébe nézel.

2012. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Meg ugye femméknél is gyakori a gyűrűa hüvelykujjon.
2012. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is leszbi vagyok, de mégsem tudom megállapítani senkiről sem, hogy vajon vonzódik-e a lányokhoz... Ehhez valami tehetség kell, ami nekem nincs :D
2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Úristen ez a zoknis dolog nem tudtam, hogy egyen dolog! =D De akkor erre a hülye szokásomra is magyarázatot kaptam.

A legtöbb leszbikus se nem butch, se nem femme, valahol a kettő között van. Szerintem a szemezés a legbiztosabb módszer: ha grimaszolva elfordul vagy bemutat, az azt hiszem, a nemleges válasz =D De ha van egy megérzésed, próbálsz szemezni vele, és viszonozza, az már több mint fél siker szerintem. Szemezés és mosoly, én ezt szoktam =) 100%-os módszer persze nincsen sajnos, mindig benne van a pakliban a hopp meg a kopp is.

23/L

2012. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem pedig mezitlábazom :P
2012. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!