Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy normál pszichológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normál pszichológus mennyibe kerül alkalmanként?

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a szintre, hogy jobban járok ha elmegyek egy pszichológushoz, mert hiába próbált rajtam bárki is segíteni sose ment... Nagyjából mindig ugyanazok a gondok vannak azaz család és magánélet.....És az a baj, hogy a sport se segít és nem is vonja el a figyelmemet a gondokról...

20/F


2012. aug. 25. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
változó, de átlag 4000ft alkalmanként, de inkább több
2012. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 5ezerért járok/alkalom,amikor nagyon mély depresszióban voltam,akkor heti 2x másfél órát,most már csak 1-2 hetente járok.Nyár elején olyan voltam,mint egy hulla,most meg rám se ismerni,olyan jól érzem magam.Megéri rá a pénzt áldozni,mert hidd el,így csak egyre mélyebbre süllyedsz.. :/
2012. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Van tb támogatott rendelés, de az nem ér semmit. Vannak a nagyon jó orvosok, alkalmanként 5-10 ezer ft-ért.

2012. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
5-10ezer? emberek ennyiért egy egész nőt kapsz nem is egy órára és azzal nem csak beszélgetni lehet :D
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálam 1 szopás,vagy 1 dugás/alkalom(pasi vagyok),és várom a jelentkezőket.
2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Jobb oszlop Brian Tracy. Az segít!

2012. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
15 rugó gumi nélkül.
2012. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A fentebbi komolytalan válaszok után én a következőket tudnám mondani: Az átlagár 6-8-10000 Ft/alkalom körül van, ebben az árban már lehet jó pszichológust találni. Vannak persze drágábbak is, 15-20000-ért, elismertebb, rangosabb szakemberek, akiknek "nevük van a szakmában". Aztán vannak "híres" pszichológusok, akik elképzelhetetlenül magas árakon 40-50000-ért dolgoznak, de ez szerintem már a rongyrázás kategória. Ha a helyedben lennék, (persze nem tudom, mit engedhetsz meg magadnak), én a 6-10000 között keresnék magamnak egy jó pszichológust. Az árnál végül is fontosabb, hogy jó szakember legyen, és a személyisége is olyan legyen, akiben meg tudsz bízni, tehát emberileg is úgy érzed, vele egy hullámhosszra tudsz kerülni. Itt: [link]

és itt:

[link]

keresgélhetsz.

Ingyenesen is lehet azért találni 1-2 lehetőséget, erről itt van (az oldalon alul) egy gyűjtés pl.:

[link]

2012. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 19:40


Az SZTK-s ingyen pszichomókussal mi a gondod?

2012. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!