Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok? Vannak még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha már annyian megkérdezték,hogy vannak-e normális fiúk,akkor most én kérdezném,hogy hol vannak a normális lányok? Akik kedvesek,rendesek,érettek,megértőek,képesek komolyan gondolkozni,de van humoruk is,és nem bunkók.Tudják értékelni az erős,izmos fiúkat is a 60 kilós "páwák" helyett,nem isznak,nem cigiznek,nem füveznek,nem fekszenek össze mindenkivel,és nem hisztis,buta, plázap***ák,nem a pénzre mennek,és nem a szőkeherceget várják.Azt már meg se merem említeni,hogy emellett estleg szépek is,vagy jó alakjuk..vannak még ilyenek?

2012. aug. 25. 17:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a kérdésed mögötti érzelmeket kérdező :)


Igen, még vannak, teljesen kiveszni azért nem hiszem hogy valaha is ki fognak, bár én is ezt hittem egy ideje. Felrázás volt számomra, amikor találtam valakit, aki a minduntalan való rácsodálkozásom ellenére is megfelelt a leírásodnak. És semmi pénzért nem keresnék tovább :)


Azért hozzátenném, hogy ha épp nem fúj össze minket a szél, akkor még talán mindig olyan reményvesztett hangnemem lenne, mint neked most. De csak azt tudom mondani, hogy keresned kell, továbbra is ha meg akarod találni a megmaradt-egyelőre még nem is olyan kevés, mint aminek először tűnik-képviselőit azoknak, akik passzolnak elvárásodhoz. És az sem mindegy, hogy hol keresel. Tekintgess másfelé is, mint pl. a megszokott társaságod, ott vannak, nem olyan nehéz megtalálni őket. Sokszor még a messze előre leírt csoportokban is ott vannak, csak épp inkább akkomodálódtak a körülöttük levő hulladék szintjéhez, ezért könnyű elmenni mellettük.

2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ott vannak ám a tömegben, csak a plázap*csák "mögé" kell nézni...:)

18/L

2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebben hol a picsogás
2012. aug. 25. 18:11
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak!Bár kinek mi a normális ugye... De akkor én is visszakérdezhetnék. Miért van az, hogy a fiúk többsége mégis a pláza cica lányokat akarja? Csak azért mert szép az alakjuk, meg 1 kiló smink van rajtuk? Vagy mert "dekorációnak" tökéletes? Nem egoizmusból írom, de nekem nagyon sokan mondták már, hogy szép vagyok. Nem vagyok pláza cica, szimplán divatosan öltözködöm, nincs kint a fél mellem, nem járok szoliba, szempillaspirálon kívül nem használok semmi más sminket. Nem iszom, nem cigizek. Van életcélom, vannak elképzeléseim a jövővel kapcsolatban. Két barátom volt eddig,és mind a kettő nagyon szépen át is b*szott. Nem volt egy tipikus szépfiú egyik sem. Az utóbbira sokan mondták, hogy kicsit sem illünk össze. Én mégis odáig voltam érte, nekem ő volt a legjobb pasi a világon. Pedig tényleg kaptam/kapnék sokkal jobbat nála is. Csak már nem tudok megbízni a pasikban. És hogy miért? Azért mert hiába mondják, hogy normális lányokat akarnak, valahogy mindegyik a pláza cicákra hajt akár felvállalja, akár nem. Ezt persze nem általánosításnak szántam. De fiúk most komolyan...Oké, hogy normális csajra vágytok, de le merem fogadni, hogy azért ti is marhára örülnétek, ha szóba állna veletek a szobor szépségű cicbaba. :) De visszatérve..igenis vannak még normális lányok, csak értük küzdeni kell, le kell őket nyűgözni! :) Lehet, hogy nem olyan bombanők, de tuti fix, hogy sokkal odaadóbbak, mint a beképzelt tinilánykák.


18/L

2012. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De gondolom te is örülsz ha egy jó pasi szóbaáll veled,mi is örülünk ha a jó csaj érdeklődését felkeltjük..szeretjük a szép lányokat ez nem is csoda.De kapcsolatra normálisakat akarunk
2012. aug. 25. 18:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Tényleg a plázacica kinézetüekre hajtok(tunk) akik mellesleg belülről normálisak :D Ritka mint a fehér holló hogy ez a kettő együtt jár, és tudom hogy nagyok az igények, de inkább várok egy olyanra, minthogy együtt legyen egy olyannal aki nem tetszik külsőre. Most a saját nevemben beszélek, nem kell majd ez alapján általánosítani minden hímneműre :D
2012. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Oké, persze, hogy jólesik, ha odajönnek hozzám a szépfiúk. :) De én úgy vagyok vele, hogy bazi sokan visszaélnek a szépségükkel. És ahogy írta az utánam szóló is, nagyon nehéz olyan embert találni aki megfelel az elvárásainknak. Bár ha azt nézzük az is egy érdekes dolog, hogy azok is marha beképzeltek tudnak lenni, akiknek igazából nincs is mire. És a legtöbbjüknek normális csajuk, pasijuk van. Mégis hogy lehet ez? :D A kisugárzás tenné?
2012. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
vannak hát:)
2012. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kérdező?
2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Vannak. Csak az a baj, hogy a férfiak is csak néznek, de nem látnak. Hajrá, srácok!
2015. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!