Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdeztek itt ilyet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdeztek itt ilyet ha nem is érdekelnek titeket a normális lányok?

Figyelt kérdés
Sok tucat olyan kérdést látok itt hogy miért nincs normális csaj, hol vannak a normális csajok. Stb nem értem hogy miért kérdezitek, mert a való életben pedig a "nem normális" lányokat preferáljátok.
2012. júl. 28. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A normális csajokat preferáljuk.Nem a rondákat
2012. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ne általánosíts.
2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
azért a nemnormális csajokra buknuk, mert a normális csajok nem állnak velünk szóba :P, nem ez nem igaz... tényleg ne általánosíts!
2012. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jójó bocsánat ...de van hogy tényleg ez van ...vannak ismerőseim is akik egy rendes lány után epekednek de közbe meg csak ribancokkal vannak együtt mindig...
2012. júl. 28. 22:32
 5/21 anonim válasza:
Naaa... Mint már sokan mondták, én is ezt gondolom... NE ÁLTALÁNOSÍTS!
2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Egy rendes lány túl unalmas ahhoz, hogy belé szeressenek és náluk magasan van a léc...


21/N

2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Hanariko ***** válasza:

"Egy rendes lány túl unalmas ahhoz, hogy belé szeressenek és náluk magasan van a léc... "


Hát nem hiszem... legalább a mondat első fele, biztosan nem igaz. Rendes lány vagyok, és kicsit se mondanám magam unalmasnak... csak hát a fiúk se veszik a fáradtságot hogy a szerény jellem mögé lássanak.


Az meg hogy magasan van a léc... mindenkinél más az a bizonyos magas, szóval azért ez se igaz így.

2012. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
jah ez így van én is szerény vagyok és itt minden srác megakad...és nem érdekli hogy mi van a szerénységem mögött milyen vagyok valójában én...meg kicsit csendes is vagyok ezért nem is veszik a fáradtságot hogy szóra bírjanak ..na nem mintha olyan nehéz lenne
2012. júl. 28. 23:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert a normális lány alatt nem az aszexuális, prűd lányokat értem, akik még szopni sem hajlandóak annyir szexellenesek sajnos.


Na én ezért untam meg a túl komoly, szent lányokat, a ribik meg sajnos megadnák azt, amire igazán vágyik egy férfi.


Nos, igazából párkapcsolatra egy normális, rendes lány keresek én is, de ha nem szeret szexelni napi szinten és sajnos külsőre sem tud felizgatni, mert annyira bűnronda, akkor ne várja, hogy érte epekedjek. De amúgy ez van a lányoknál is, szerintem te sem adnál lányként esélyt sem egy ronda, de kedves, normális fiúnak.

2012. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A normális lányok mind foglaltak, kivéve esetleg azok, akik a hercegre várnak fehér lovon. Két dolog lehetséges: vagy csak te tartod magad normálisnak, vagy nem is veszed észre, aki próbálkozna nálad, ha nem néz ki elég jól. Amúgy meg a normális lányoknak se normális fiú kell, nektek is ugyanúgy csak a külső számít.
2012. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!