Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt fb-n,ő jelölt be..Tök jól elbeszélgettünk az elmúlt napokban,meg is böktem tegnap este,reggel visszabököt,ma 1x ráírtam neki de azonnal kilépett két órával később megint feljött és le is ment..

Szóval ha visszaböktök valakit toleranciából csináljátok?Vagy miért jelentkezett ki 2x is..

köszi előre is..


2012. aug. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi azt nem tudjuk!!!!

Hiába vagyok lány...mások vagyunk mi is-.-

Stílus kérdése ezt csak ő tudhatja...

attól még,hogy lányok vagyunk nem egyformák.

2012. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legtöbb lánynál a bökés nem igazán jelent semmit..legalábis nálam nem :"D csak ha már kihozza rákattintok, hogy ne legyen ott..ennyi...
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam..

De feljött 5kor ráírtam és le is ment 1 perc után..többet nem írtam,azt se hozta ki hogy látta-e.aztán most amikor kiírtam a kérdést akkor jöhetett fel megint,és azonnal ki is jelentkezett..

2012. aug. 25. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Éljen a facebook love
2012. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!