Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mit vannak felháborodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit vannak felháborodva, hogy a pasik a jó csajokra buknak?

Figyelt kérdés
Egyfolytában megy a nyavalygás,hogy "szemét pasik csak a külsőre mennek,nem foglalkoznak a belsővel".Nem tehetek róla,de aki engem külsőre nem fog meg,az lehet akármilyen jó belülről,nem tudok hozzá vonzódni.Szerintem ezzel a legtöbb férfi és NŐ ugyanígy van.Ja és persze azt se feledjük,hogy amikor egy nő "pasikra" hivatkozik,akkor általában a 180 cm felüli,kigyúrt,jóképű férfiakra gondol.Akiből hiányzik valamelyik az nem pasi hanem egy alsóbbrendű akármi,ami max. barátnak és lelki szemetesnek jó lesz.Ráadásul a panaszkodók nagy része kövér vagy igénytelen.Nem tudom,hogy aki lusta kocogni,vagy edzőterembe járni,az miért várja el,hogy a párja tökéletesen nézzen ki.Sok nő szerintem nincs is tisztában azzal mennyi idő,munka és szenvedés egy ilyen testet létrehozni,amit ők jónak tartanak.A "minden pasi a r*bancora bukik" ott dől meg,hogy sokan szimplán irigységből leribancozza a nála szebb,sikeresebb de amúgy teljesen tisztességes nőket.Szerintem az a pasi aki ennyi időt,pénzt,energiát beleöl abba,hogy kidolgozza a testét,szerintem elvárhatja,hogy a párja egy hasonlóan igényes ember,ne egy zsírgömb legyen.Lehet arra hivatkozni,hogy "valaki majd így is megszeret" de akkor a valaki helyére ne egy Brad Pittet várjanak.A kérdés természetesen nem vonatkozik a hormonproblèmákkal küzdőkre,vagy akinek nincs ideje sportolni.(engem ne cseszt*ssetek,nincsenek magánéleti problémáim) Természetesen vannak rengeteen normális nők is,tőlük elnézést kérek.Csupán már nagyon idegesített a dolog,jól esett kiírni magamból) Érdekelnének erről a véleményeitek

2012. aug. 25. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok vele. Persze nézzük a belsőt. ahha, de a külsőt látom meg először, az fog meg, a belsőt csak utána. Egyértelmű, hogy a külsőre is vernie kell a srácnak egy számomra átlagos szintet. Ez egy nagyon jó belsővel tökéletes. 19/l
2012. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom,kedves első:)
2012. aug. 25. 19:09
 3/14 ASOT ***** válasza:
100%

blablabla...


Ugyanúgy hisztiznek e miatt a nők és fordítva a pasik is.

- Jajj azoknak a szexi csajoknak miért csak azok a pasik kellenek, az ilyen csendes tündériek mint én miért nem??? jajj jajj jajjj


- jajj azoknak a pasiknak miért csak a modell csajok kellenek én miért nem?? azért mert duci vagyok vagy mert csendes szolid??

-------------------------------------------------------

Azok a nők és pasik sírnak akiket elutasítottak már nem 1x! nem vagy az esetem ésatöbbi. Vagy akik már jócskán elmultak 20 évesek és még senkijük sem volt.

Na ott se mondja nekem senki h tuti h bennük semmi hiba nincs! Mert van.

Vagy nem mozdulnak ki sehová , arra hivatkozva h nincs haverjuk, vagy nem kellenének senkinek, vagy egyéb okok..

Nade hogy ha tényleg nem akkor meg minek menne bele??


A kövér pasi meg kövér nők! Azok pedig ne sírjanak hogy azért nem kellenek valakinek mert ducik!

B@sszátok meg lehet sportolni edzeni úszni a kaján változtatni, és nem a gép előtt ülni és chipset zabálni.

-----> csak kitartás és akaraterő kérdése...

1, azaz egyetlen 1 kivétel van! Ha valaki EGÉSZSÉGÜGYI okok miatt duci!


Azok viszont akik nem ducik hanem "rondának, selejtnek" vannak kijelentve azoknak szintén ajánlott egy jó fodrász aki ötletet adhat, nem árt egy kozmetikus is, és talán egy ruhacsere.


Végezetűl:

ez mindig így lesz kedves kérdező! és soha nem fog megváltozni és nem is érdemes vele foglalkozni mert közel 10 milliárd embert nem tudsz megváltoztatni....

2012. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz, hogy majd ettől a kérdéstől a lányok/nők sorban írják:


"Lebuktam, igen, bevallom, a környezetemben lévő alfa hím fog meg elsősorban. Mindenek előtt neki adnék esélyt bármire is."


Ilyet sose fog mondani senki, mert talán még maguk sem ébrednek rá a tudat szintjén, csak az ösztönök szintjén. Ezért is jönnek azzal, hogy "legyen benne valami, ami meg fog", "valami plusz", "KÉMIA" stb. jól csengő terelések.

2012. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy én duci fiú voltam,de nem sírtam hogy nem kellek senkinek.Elkezdtem edzeni,nem ettem összevissza,kardióztam.Rengeteg munka volt vele,de meglett az eredmény.Változtatni mindig lehet..
2012. aug. 25. 19:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom azért vannak akik egyetértenek velem.
2012. aug. 25. 19:15
 7/14 ASOT ***** válasza:
100%

jajjj igen a másik hülye duma.."miért nem nézi a belsőt csak a külsőt, vagy én csak azt nézem"


haha :)


Vegyünk egy egyszerű példát!

- Van egy csendes kávézóféle kellemes sötét világítású, sok emberrel. Szól a zene is.

Ülsz egy asztalnál kávézgatsz, majd meglátsz egy nőt vagy fordítva egy pasit ott nem messze a pultnál...megtetszik , figyeled őt, elgondolkodsz h milyen ember is lehet ő, és hogy vajon érdemes e megismerni vagy szívesen megismernéd e, szóval valami megfog a külsejében. Ésssssssssssssssssss csak is ezután, miután már elkezdtél beszélgetni vele, csak ekkor csakis ekkor kezded el megismerni a belsőt. :))

Minden képen külső alapján mész oda valakihez.

Kérdés kinek mi tetszik mi nem.


Kíívételt képez ez alól a netes beszélgetés, ahol később kapsz csak képet , és előbb ismered meg néhány belső tulajdonságát.

2012. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a pasik mindig is a jó csajokra buktak

a nőknél kicsit rányaltabb, a nők is a jó pasikra buknak

DE egy átlagos, vagy teszem azt randa pasi (de nem kövér, csak mondjuk az arca nem tetszetős) könnyen be tud vágódni a nőknél jó dumával, meg fellépéssel, ez felülírja a külsőt

2012. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ASOT ***** válasza:
talán ursula...talán....
2012. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek lételemük, hogy valamin fel legyenek háborodva. Nekik másképp működik a gondolkodásuk :D
2012. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!