Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászok végeznek külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászok végeznek külön kérésre komolyabb műtétet? Ha kell fizetnék is érte!

Figyelt kérdés

Hoztam egy komoly döntést!

21 éves vagyok párkapcsolatba élek!

De nem akarok gyereket a páromnak mát van egy kislánya

Bennem megtört valami és így döntöttem a döntésem végleges!


2012. aug. 25. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Komolyabb műtét alatt mit értesz?
2012. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sosem szeretnék gyereket ezt gondolom csak úgy oldhatják meg hogy vagy lekötne de azt ha jól tudom csak gyerek után teszi vagy a durvább hogy ki veszi a méhem..

Sajnos nem értek hozzá azért kértem segítséget..Mert Dokihoz a munkám miatt csak Kedden tudok menni.

2012. aug. 25. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első tipp:Abortusz?

Te tudod, hogy a mostani életedbe belefér e egy nem várt kisbaba. Fel vagy-e rá készülve lelkileg, van-e aki támogasson, megfelelő anyagi háttér, stb.


Második tipp:Ha jól értelmezem úgy érted, hogy műtéti úton tennéd meddővé magad. Vagyis soha életedben nem akarsz gyereket szülni.

Ha tényleg erre gondoltál, akkor szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen döntést hozz. És hogyha szakítotok? És mással jössz össze, aki szeretne saját babát? Mert bármi megtörténhet egy kapcsolatban, mégha most holtomiglan-holtodiglan dolognak tűnik is...

2012. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném. De elég pénzért mindenki hagyja, hogy elb*szd az életed, ahogy csak akarod.

21 évesen... atyaég

2012. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Úgyis szakítotok, aztán majd ríhatsz.
2012. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd meg ezt a lépést! Tudom, hogy semmi közöm hozzá, mint ahogy senki másnak sem, de nekem is rengetegszer volt már olyan, hogy valamit nagyon komolyan gondoltam. Persze akkor senki sem tudja megmagyarázni, hogy az lehet nem épp a legjobb döntés , mert nagyon határozott az ember. De még előtted van egy egész élet... addig akármi történhet tényleg, és lehet hogy később nagyon megbánnád. Másnak nem adatik meg, hogy babája legyen, ne dobd el ezt ilyen hamar magadtól. :)
2012. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem hogy szemétkedjetek a korommal..

Igen is el tudom dönteni mit akarok én normálisan kértem segítséget de látom itt is már csak az emberek fikkázása megy..

Nincs nagy szerelem..

2012. aug. 25. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a pasi kéri/akarja, hogy tedd meg, nehogy megtedd! Amúgy sem értem, hogy miért nem próbál lebeszélni. Na mindegy. Hidd el, nagyon meg fogod bánni, nem hetek vagy hónapok múlva, de meg fogod.
2012. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem szól bele a döntéseimbe ahogy én sem az övéibe..

Ő még szeretne egy kisfiút de neki már több nem kell..

Én meg úgy döntöttem rendben akkor én meg maradok a karrier építésnél..

2012. aug. 25. 21:23
 10/16 anonim ***** válasza:
És abba nem fér bele majd később egy gyerek, hogyha van még társad is mellette. Én nem pofázok bele, csak legalább ne ilyen hülye indokokat mondj.
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!