Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászok végeznek külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászok végeznek külön kérésre komolyabb műtétet? Ha kell fizetnék is érte!

Figyelt kérdés

Hoztam egy komoly döntést!

21 éves vagyok párkapcsolatba élek!

De nem akarok gyereket a páromnak mát van egy kislánya

Bennem megtört valami és így döntöttem a döntésem végleges!


2012. aug. 25. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Építhetsz nyugodtan karriert, de minek hozzá műtét?

A szex is ugyanúgy mehet, nem a zavar be sehova.

2012. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm bár nem sokat segítettetek..

Majd a pénz beszél a doki zsebében..

2012. aug. 25. 21:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Úgyis lehet karriert építeni, ahogyan mások csinálják. Mondjuk egy 30 éves korig karrier, aztán a 30-as évek elején gyerek. Ez ma már egyáltalán nem ritka és a társadalom által teljesen elfogadott.

És rengeteg módszer létezik a védekezésre, a tabi pl. 99%-os védelmet nyújt, ha betartod a szedési útmutatót akkor majdnem 100%-ig véd!

2012. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ez a mondatod jelent valamit? "Ő még szeretne egy kisfiút de neki már több nem kell.. "

amúgy pénzért hentesek megcsinálják

2012. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy meg tudnád mondani, hogy 21 évesen 20 év múlva mit akarsz, de mindentől eltekintve, szerintem olyan emberen, akinek nincs gyereke nem végeznek ilyen beavatkozást.
2012. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy annyira biztos vagy a pasidban, de 'nem szóltok bele egymás dolgaiba'? Hát egy rendes kapcsolatban nem 'beleszólunk' a dolgokba, hanem megbeszéljük azokat... Mellesleg az hogy szeretnétek-e közös babát az nem csak a te döntésed, ha annyira szereted. Tudod van olyan h mindent megtennél a másikért, ha te nem érzed ezt lehet hosszú parkapcsolatod de boldog valamelyikőtök biztos nem lesz. (először normálisan írtam de bunkón reagáltál, szóval viseld a véleményem)
2012. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!