Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu kb egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu kb egy hete ismerjük egymást de nagyon bejön és bele is szerettem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmondta neki az egyik haverom és mondta hogy okes:D Elöbb elkérte a telószámom és mondta hogy majd szkájpoljunk. De pár napja mondta nekem hogy nagyon bejön neki a barátnőm:\ és szerintem csak barátként tekint rám:\ irjatok!!!

2012. aug. 25. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2012. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hete ismeritek egymást, a barátnőd is csak tetszik neked de semmi komoly....szerintem, csak meg akar ismerni jobban. Vagy: csak meg akar fektetni.
2012. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Palacsintát mert már régen volt!
2012. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!