Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy idősebb nőbe, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Egy hete,sétáltam a vízparton ahol egy padon egy nő ült,és sírt..Nem mehettem el úgy mellette,mintha nem venném észre.Oda mentem és megkérdeztem,hogy mi a baj..Elsőnek nem akarta elmondani,de aztán rávettem.A barátja megverte,és kidobta szó szerint.Átöleltem.,pedig vad idegennek vagyunk,csak látásból ismertem.De nagyon szép nő.

27 éves, én meg 23..bár nem is akkora ez a különbség..

Én már dolgozok,van egy házam is.És ott megkérdeztem,hogy van e hol lenni-e..Azt mondta,hogy majd beszél az anyjával,hogy visszamegy hozzá..De két napot nálam töltött,bele szerettem..Szombat,vasárnap volt itt mivel akkor nem dolgozok..

Próbáltam jobb kedvre deríteni,háát mit mondjak nem volt könnyű.:)

Most nem volt itt a héten, és hiányzott.


Mit tegyek? Szeretnék vele lenni..de ezt hogy mondjam el neki?

Tényleg beleszerettem..

23/F


2012. aug. 24. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
passz, szerintem ebből az egészből nem lesz semmi se
2012. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Elmondod neki, nem kell ezt túldramatizálni, egyébként nagyon rendes volt tőled, hogy a szárnyaid alá vetted. 19/F
2012. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
ha nem kamukérdés, akkor mondd meg neki, mit szeretnél tőle. az a 4 év semmi :)
2012. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Majd felkeressem..

Ezen filóztam a héten...

Majd a hétvégén beszélek vele.:)

2012. aug. 24. 18:53
 5/11 Fülünyúl ***** válasza:
Hm, ez elég meseszerű, de ha eltekintek a körítéstől, a 4 év difi a nő javára semmiség, simán jó ha az érzések kölcsönösek.
2012. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Húha, verte a barátja, kirakta, és te rögtön rástartolsz? Bátor...

F/16

2012. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha tudnám ki volt a barátja, szét is vertem volna már azóta..

Csak segíteni akartam,és ez lett belőle..

2012. aug. 24. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Jóó... nem vagyok a helyébe, de szerintem most nem vágyik arra, hogy egy pasi legyen a közelébe... vagy pont a te lágyságod kell neki. Ezt te tudod.
2012. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre még ne startolj rá, csak keresd néha barátként, akkor majd idővel kialakul... vagy nem. Attól függ ő mit akar. Gondolom még nem a pasizáson jár az esze... várj még.

A kor meg nem számít.

2012. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most csalódott egy hatalmasat, nem fog kelleni neki senki egy jó ideig, 4 év semmi, annyit leülök a wc-n
2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!