Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "igazi" első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "igazi" első csóknak számít?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja egy barátomnál felelsz vagy merszet játszottunk és nekem az volt a feladatom, hogy csókoljak meg egy lányt 10 másodpercig. Nem tetszünk egymásnak, szerelmesek meg főleg nem vagyunk, csak és kizárólag barátok. Légyszi kíméljetek "az én koromban még nem smároltunk felelsz vagy mersz közbe" kommentekkel.

14F



2012. aug. 25. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sajna, ja.

elég barom voltál hogy erre elpazaroltad.


14/L

2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, de ugyan mind1..az a lényeg, hogy életed végéig azzal csókolózz, akit szeretsz..
2012. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szajra puszi,vagy smarolas volt?nem ugyanaz
2012. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hát mivel csók volt, ezért igazi.. bár a fiúknál nincs nagy jelentősége az első csóknak, sok fiú ,még a szüzességét is egy számára közömbös lánnyal veszíti el.:S..de mégis nagyobb élmény lett volna olyannal akit szeretsz.16/L
2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
inkább csak egy hosszabb szájrapuszi
2012. aug. 25. 23:43
 6/10 anonim válasza:
100%
a 23:42-es vagyok... ha csak hosszabb szájra puszi, akkor szerintem az nem számít csóknak....
2012. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te magad irod,h szajrapuszi..attol ,h hosszu,az nem csok. Ez nem csok volt,no para.De ez azert egyertelmu ,nem?
2012. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem nem volt egyértelmű, azért is tettem fel a kérdést :)
2012. aug. 25. 23:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, az életem első csókja úgy történt,h 15 évesen, beton részegen sétálgattam egy discoban és egy nálam mégrészegebb csaj elkapott és lekapott kb 10percre. Ciki, nem ciki, ez van. Mondjuk a másodiknál is részeg voltam, de akkor már egy olyan csajjal voltam, aki iszonyúan gyönyörű volt és ott vért izzadtam, hogy az összejöjjön.


22/F

2012. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csaj vagy? Ha nem, akkor kit érdekel hogy az első igazi volt -e?

Ez nem a cosmo, kislányom!

2012. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!