Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez 'igazi' csóknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez 'igazi' csóknak számít?

Figyelt kérdés

Egyiknap Felelsz vagy mersz? közben meg kellett csókolni egy fiut. Igazából ez volt az első csókom, bár szerettem volna olyannal akivel járok és szeretem is. Ez igazi csóknak számit? Kb 2-5 másodpercig tarthatot. Mondta a fiu is h ez neki rövid voltxd

Köszönöm a válaszokat(:



2012. júl. 12. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze! Attól, hogy rövid, még csók volt :D amúgy meg igen, tartogathattad volna annak akit igazán szeretsz, úgy sokkal jobb lett volna neked :) de hát ez van
2012. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a második mindig jobb mint az első



állítólag:)

2012. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát igen már én is kicsit megbántam:)
2012. júl. 12. 19:06
 4/8 A kérdező kommentje:

Amugy veletek hogy volt? Emlékeztetek a csókra vagy csak arra hogy milyen érzés?:)


Én teljesen elvesztettem a fejem de tudom hogy egész 'jó' volt

2012. júl. 12. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is jobb volt a második :)
2012. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz, hogy a második jobb, mint az első :))))

Én emlékszem, 14 éves voltam, és a pesten, a stadionok villamosmegállójában történt az első "igazi" barátommal :) Iszonyatosan izgultam előtte, de éreztem, hogy ő is remegett, pedig neki nem az első volt :)

2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:D

És hát igen... vegyük ugy h meg sem történt:)

2012. júl. 13. 10:34
 8/8 anonim válasza:
Persze hogy jobb a második.. az első csóknál gyakorlatilag még "szűznek" számítasz..azt sem tudod milyen érzés,mi fog történni veled ..ez egy új dolog számodra..
2012. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!