Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vajon miért csinálhatta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért csinálhatta? Lányok ti miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

EGy bevásárlóközpontban történt, haverokkal kicsit lazák voltunk és épp a csajokról beszéltünk a mozgólépcsőn lefelé jövet. Épp az volt a téma, hogy most itt melyik lányt menjünk leszólítani. Szóval vadászgattunk. Akkor egyszer csak látom, hogymikor leértünk mögöttem egy igazi érett huszonéves lány jött le és ránéztem. Ő hátrafordult és rám mosolygott. De olyan határozott, magabiztos járása volt egyébként, az a tudja mit akar nő típus. Én 22 vagyok, de nyílván nem tudhatta, mert kb. 16-17-nél többnek nem nézek ki szakáll nélkül. A lányok többnyire ennyinek néznek az alkatom és arcom alapján össszeségében.


Egyébként már nem az első, hogy lány utánam fordul vissza, igaz ebből kettő 14-16 év körüli lány lehetett és emellett még egy 18-20 év körüli meg a mostani mozgólépcsős lány volt még.



2012. aug. 26. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 22 vagy, de agyilag csak 10. Megnézett,és ennyi.
2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szimpi lehettél neki.Én csak arra mosolygok aki megtetszik persze tartom a szemkontaktust is.
2012. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tűnik agyilag is csak 16-17 vagy.
2012. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy antenna lóg ki a s*ggedből.

[link]

2012. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Azért csinálta, mert hallotta miről beszéltetek. Nincs ebben semmi... Én is meg szoktam mosolyogni az ilyesmit, mert vicces a szituáció... És hát mindig tudok egy jót nevetni a kis csibécskék csetlő-botló szárnypróbálgatásán...


Ne gondold, hogy arra gondolt a csaj hogy ahhh, itt egy fiatal srác és nagyon kanos, szétreped a farka és talán le kéne szólítani...


Ugyan, ne nevettes... Szóval csak megmosolygott benneteket, és azt gondolhatta, hogy csak bulabámuló kamaszok vagytok... És jól gondolta. Hiába vagy 22, a gondolkodásod is 16-17 évesé, mint a külsőd...

2012. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig manapság egyre több érett nő gerjed a kisfiúkra. :P
2012. aug. 26. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az lehet, de egy érett nő nem alacsonyodik le egy olyan szintre, hogy kezdeményezzen egy taknyosnál.


Ha meg is fordul a fejében, hogy nem is olyan rossz a kis ropogós kakaska, akkor sem alázkodik meg ilyesmivel.


Ha idősebb csajt akarsz, akkor neked kell odamenned és el kell fogadni, lehet hogy csak a 200.-nál sikerül csak valami... Tegyél érte ha akarsz valamit és bírd a pofáraesést. Akkor szerencsével járhatsz.

2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy megnéztétek egymást. De ennél több nem történt, úgyhogy ne kalkulálj.
2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!