Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés

Imádom az érzékeny, lelkizős, érzelmes, könnyen elérzékenyülős, sírós lányokat. Egyszer egy buliban full piásan kint sétáltam és egy lány sírt és odamentem megvígasztalni. Olyan aranyos volt, jó érzés volt gondoskodni róla, törődni vele. :)

A másik meg, hogy alapból gyakran érzek késztetést a szeretgetésre, ha egy lány megtetszik kicsit is, ha valamiért vonzónak találom, akkor legszívesebben folyton ölelgetném, puszilgatnám. :)


2012. aug. 27. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ez csak jó dolog, hogy ilyen vagy és szívesen felvidítod a lányokat :)
2012. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De rendes vagy! :-) Hány éves vagy?
2012. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen és hol is laksz? :)
2012. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az oké, csak egy kapcsolatban ez egy idő után zavaró tud ám lenni.
2012. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez irtó cuki :))
2012. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is kicsit ilyen vok
2012. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt szeretem ha ölelgetnek , szeretgetnek de sajnos nem sok ilyen pasi van.
2012. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátom is ilyen.Én olyan "alapból béna"típus vagyok,mindent kilötyögtetek,nincs az az ajtófélfa amibe ne verném be a lábujjam stb

A barátom meg mindig jön oda,hogy "Jajj megütötted magad?"mosolyog,puszilgat stb. Mindig Susannak hív(A született feleségekben a bénázós)ilyenkor:D

Szerintem aranyos dolog és sok férfi szereti védelmezni,pátyolgatni a barátnőjét.

2012. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tumbi válasza:
Ez jó is, meg nem is!! Mindenki vágyik rá valamilyen szinten, de ha velem csinálná ezt valaki akit nem ismerek, vagy csak párszor találkoznánk és máris megölelne folyton hozzám érne, annyira idegesítene vele, hogy elküldeném a pi***ba .. :S de ha már egy ideje együtt vagyok valakivel, akkor néha nagyon nagy szükségem van erre.. de alapjáraton nem annyira szeretem, ettől szerintem valamilyen szinten elveszíti a férfiasságát az ember, úgyhogy csak óvatosan :)
2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!