Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejonnetek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek a helyemben ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Szoval osszeismerkedtem egy pasival, es nagyon megkedveltem. Ez eddig szep s jo lenne, de mindenki tudja a faluban, hogy nagyon szereti az alkohol es nagyon iszik, illetbe berug(naponta iszik es van hogy hetente, 2 hetente 1x ugy berug, hogy nem tudjam, mit csinal), valamint az egytemen se jeleskedett nagyon,; nem met at a vizsgakon es a szulei ugy tudtak, hogy minden ok, masodeves egytemista, holott az elso felevi vizsgaja se volt meg. Szuleim azt mondjak, hogy ne foglalkozza vele, mivel komolytalan, es talalok tole jobbat is. De en valamiert ragaszkodok hozza.

Amugy a pasi 31 eves, en meg 19


2012. aug. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hozzád idős alkoholista semmirevaló ember. Felejtsd el...
2012. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, semmi jó nem származna belőle. 19/F
2012. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menekülj! Komolyan mondom és tapasztalatból! 25N
2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén kíváncsi lennék, hogy mégis mit tudtál megkedvelni egy ilyen emberben...

A helyedben én jó messzire elkerülném.

2012. aug. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva az tetszett meg benne, hogy nagyon kedves es nemcsak velem, hanem mindenkivel. Valamint az igazat megvalva kulsore is nagyon vonzo..
2012. aug. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!