Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem!? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem!? Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 2éve ismerek, de komolyabban csak fél éve. 2évvel idősebb nálam, nekem nagyon tetszik, és többet is szeretnék egy laza barátságnál... Állandóan moziba hív és bulizni, olykor jókat bulizunk, beszélgetünk. Persze én is el szoktam hívni, de akkor sose ér rá. Amikor facebookon ráírok, olyan nyögvenyelősen meg a beszélgetés, kb. olyan mintha kérdezz- feleleket játszanánk... Egyik találkozásnál, mikor már búcsúztunk el egymástól, sokáig a szemembe nézve egyszer csak megölelt, s ezt nem tudtam mire vélni... Nyafogtam a barátnőmnek, hogy mennyire szeretem azt a srácot, de ő mondta, hogy ne írjak rá, majd keresni fog... 2 hónapig bírtam, és utána írtam neki, hogy én többet is el tudnék képzelni egy barátságnál, erre ő azt válaszolta: Nagyon röstelli, hogy annyira be van táblázva és nincs szabadideje...

Szerintetek hagyjam a francba? Vagy még ebből lehet valami?

16/L


2012. aug. 27. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Hány éves?
2012. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, van egy jó mondás is erre, miszerint ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. :)
2012. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem hívogat mindenkit moziba akkor az nem volt elég célzás? Lehet elfedi a dolgot, hogy hív másokat is, akiket már régebb óta ismer és nagyon jóban van, míg téged csak "ismerget".

Amúgy ez a sokáig húzzuk az agyát dolog a fiúknál nem bejövős. A lányok komolyan azt hiszik, hogy majd keresni fogják őket.. Vagy keresik őket rendszeresen és okkal marad ki néhány nap, vagy soha.

Ez a duma pedig, hogy kevés a szabad ideje.. Haha. 18 évesen mire föl? Éjt nap alá téve dolgozik? Jó duma. Te meg nyeled, mint a nokedlit.

2012. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18 éves.

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. aug. 27. 13:49
 5/5 anonymus12 ***** válasza:
Fiú vagyok: kérdezd meg tőle h mi az a rengeteg dolga... VAGY kérd meg tőle h őszintén válaszoljon: tetszem neked vagy barátilag tekintesz rám!
2012. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!