Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook-on ismerkedni, ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on ismerkedni, ott élnek az emberek?

Figyelt kérdés

Helló

az a gondom hogy facebook-on akkarnák ismerkedni de mivel nem lájkolnak agyon ezért egyszerüen nem is beszélnek vellem.De mikor élőbe látnak meg mégis megnézznek ,idáig 1 barátnöm volt és most hogy újra szingli vagyok kb eltelt több mint 1 év és szeretnék másik barátnöt .De bírom hogy egy csaj akkor jó vagy akkor valaki ha kap 100 Lájkot a képéhez X"D Én ezt semmibe nézzem .Hogy ismerkedhetnék mert én nem vagyok a facebook élet mestere és nem is akkarok az lenni,volt barátnömmel is élőbe ment minden,csak mikor nem találkoztunk akkor beszéltünk msn-en.



2012. aug. 27. 01:46
 1/7 Ilyent ***** válasza:
2012. aug. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon értelmes válasz! x"D ép erről beszélek réggen sokkal jobb volt minden az emberek találkoztak nem az volt hogy nyomták a facebook-t és szart se csinálnak ellöte!
2012. aug. 27. 06:48
 3/7 Ilyent ***** válasza:

Hát ez így van.

Van előnye és hátránya.

2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Énse értem ezt a fb-on imádjuk egymást,de ha talizunk rá se merünk nézni a másikra -.-" lehet h csak nekem fura de általában nincs igazán értelme fb-on ismerkedni,lehet h valakinek összejön...de azért nem írnék rá minden fiúra,h hali mizujs...l(16)
2012. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondom hogy lehet valakivel facebook-on jól beszélgetsz ! De lehet élőbe nem is vagytok egy szinten!
2012. aug. 27. 23:19
 6/7 Ilyent ***** válasza:

Ez azért van mert ha nincs előtted az illető akkor nyíltabb vagy.

Több mindent elmondasz neki. Ez olyan mintha valakit a háta mögött beszélsz ki de a szemébe nem mered mondani. Képletesen.

2012. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harleynagyi ***** válasza:
ez az internetes szerelem ugyan is a monitor moge megbujva mindenki az lehet aki akar de mikor eloben talalkozni kell kiderul hogy nem ugyan az a szemely akivel a monotor vedelmeben beszelgetet....es ha valaki nem akar talalkozni anak hid el nyomos oka van vagy is hazugsag minden aminek elo a dja magat .. Fotokat fel lehet tenni de nem biztos hogy ugyan az a szemely akivel a gepelgetsz ...
2012. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!