Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Azt akit szerettek , de nem nagyon tetszik nektek . Vagy aki jobban tetszik de nem úgy szeretitek? Mennyire számít a külső?
2012. aug. 27. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Számít a külső,de ha nagyon idióta-flegma akkor sokáig nem bírod vele úgysem.

Egyiket sem választanám e kettő közül.

2012. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretem akkor tetszik.


milyen kérdés ez??

2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Amelyik vörös.
2012. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretek valakit, akkor nincs olyan, hogy nem tetszik.

Vagy ennyire mérvadó a külső?

Szerintem azt válaszd akit szeretsz.

2012. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

2-es

Nekem ismerős a szitu...

Volt egy srác fiatalkoromban, aki állandóan a közelemben akart lenni. Mindig velem akart beszélgetni. Állandóan dícsért és még szerelmet is vallott. De persze csak plátóian, mert hozzátette, hogy bár én vagyok neki az igazi, én vagyok a tökéletes,a legszebb lelkű, legokosabb etc... velem minden tökéletes lenne, annyira összeillünk...Dehát sajnos molett vagyok, így bármennyire is szeret, nem tud hozzám vonzódni.


Azóta háromszor nősült és vált el. (mindegyik felesége sudár és karcsú volt). Ma már bánja és már kellenék neki. De késő!

2012. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű, ötös, ez durva... meg is érdemli a barma!
2012. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!