Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok? Egyszerűen nem tudom.

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Egy négy hónappal ezelőtt találkoztam egy lánnyal.20 éves, szőke,hosszú haj, kék szem, csodaszép alak...gyönyörű lány! Tipikusan az, akinek lehoznám a csillagokat is. Az első találkozás után volt még egy. Ott is minden nagyon jól alakult, úgy éreztem talán sinen lehet vele a dolog. Aztán rá két napra felhívott, hogy hagyjuk, köztünk ne legyen több mint barátság. Furcsa volt, mert ő nem akarta, de végig sírt a telefonban. Azóta ritkán is beszélünk. Most egy hónapja találkozgatok egy lánnyal. Barna hajú 20 éves lány, szép,kedves, de mégsem mozgat meg annyira, mint az előző. A második randink közepén hívott fel hosszú idő óta az első lány. Előtte úgy véltem, a második lánnyal talán komolyra fordulhat a dolog. De a hívás után...csak az első lányra tudtam gondolni non-stop! Bocsánatot kért, hogy annó nemet mondott, és reméli hogy találkozunk még valamikor,és helyre tudja hozni a dolgot. Nagyon érdekelne, vajon mi történt vele, hogy miért akart csak a barátom lenni...De, ezen a másik lányon meg már most látom hogy ragaszkodik hozzám, minden nap ír szinte, és várja hogy találkozhassunk...sőt, szinte számon kér! :) Most olyan rosszul jönne ki, ha közben találkoznék az első lánnyal, csak mert idézőjelben ő jobban megmozgat..mit csináljak? Melyik lányt válasszam? Vannak bennem kételyek, mert egyszer már nemet mondott, és lehet ha találkozok vele, és kitudódik, a másik lány sem akar már velem találkozni, és ha az első lány megint nemet mond? De, lehet valami olyan oka volt, hogy nemet kellett mondania? Fogalmam sincs mit csináljak!!
2012. márc. 5. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Húzd meg mind a kettőt, az a biztos!


De ma jókedvem van, a trollkodás mellett: inkább kevésbé mozgasson meg, de biztos legyen a kapcsolat. A szőke valószínűleg instabil, lehet lezáratlan kapcsolata van, problémás. Sokkal jobb egy aranyos társ, aki ragaszkodik hozzád és szeret. Hidd el egy kapcsolatban egy idő után ez fontosabb, mint, hogy a hormonszintedet mennyire borítja fel.

2012. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy akkor miért nem. Szerintem nincs abban semmi rossz ha egyszerre kettővel ismerkedtek, beszélgettek csak. Aztán kialakul...
2012. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

mind a kettőt válaszd, de szerintem inkább a szőkét

vagy amelyik neked jobban tetszik, ne szakíts a barnahajúval de ne is járjál vele,csak a szőkével a barna ne tudjon semmiről és ha a szőkével nem úgy mennek a dolgok akkor jó lesz a barna hajú

2012. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
utolsóra ne hallgass...az a szőke szerintem 1 hónap után dobna de a másik az legalább szeret!
2012. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Nehéz ügy, de én azt mondom, ezt így mondd el a barna lánynak, mert ő őszinte veled, talán szeret is, joga van ahhoz, hogy tudjon róla, és eldöntse kitart-e melletted. Ha mégis átkullogsz a szőkéhez, nagyon fog neki fájni, így legalább felkészül rá lelkileg, nem éri meglepetés.


Ha megengede, megjegyezném, hogy a szőke komolytalan, max egy darabig veled lenne, de sokáig tuti nem.


23/N

2012. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Én lila nyuszit választanám. :D


A te esetedben viszont kérdező azt, amelyiknek nagyobb a melle. :)

2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"inkább kevésbé mozgasson meg, de biztos legyen a kapcsolat"

Érdekes, én pont az ellenkezőjét gondolom. Kapcsolat nem azért kell, hogy legyen, nem önmagáért, az csak egy természetes következménye az egyének közt vibráló vonzalomnak. Semmit nem ér, ha nem az arra legtökéletesebb partnerrel vágsz bele. Persze úgy mondom ezt, mint olyasvalaki, akinek nem célja megállapodni mostanság, és tökéletesen elvan egyedülállóként. Ha te mindenáron el akarod kötelezni magad, az idézett mondatrészben lapuló tanácsot kell megfogadnod.

Én a helyedben találkoztam volna a szőke csajjal tisztázni a dolgokat, és amennyiben meg tudta volna győzni az objektív eszemet arról, hogy érdemes adni neki egy második esélyt, hát megadtam volna. Régi kérdés már ez, nem valószínű, hogy erre járnál, de ha mégis, kíváncsi lennék a történet végére.

2013. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!