Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvereknel zavaro dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvereknel zavaro dolog az ilyen?

Figyelt kérdés
7 ev van koztem es a noverem kozt ( en is lany vagyok ). Zavaro dolog tud lenni mikor a hucigad hazaallit egy Veled vagy akar idosebb fiuval? Vagy akar olyannal akit beszeltetek, hogy bejon mindkettotknek, de ( en mondtam neki ) unszolgatas utan se "kezdett bele a dolgokba " a testvered es te mondjuk ramentel ? Ket kulon kerdes legyszives ugy is valaszoljatok!:) ( En 17 Noverem 24 )
2012. aug. 27. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:
*hugicad
2012. aug. 27. 12:57
 2/6 anonim válasza:
egyátalán nem
2012. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. szerintem azzal vagy együtt akivel akarsz. akkor zavaró az ilyen hogyha a nővéred exével jöttél össze! ilyet SOHA ne csinálj!

2. ezt a tesóddal kéne megbeszélned, ha nem kezdett bele a dologba akkor nyílván nem kéne zavarnia hogy összejöttetek.

2012. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:

Igazából nem vagyok lány, mert férfi vagyok, és van egy 7 évvel fiatalabb öcsém, és így könnyebb a dolgom, mivel én akkor sem "vadásznék" az ő "területén", ha nem lenne senkim... De mivel komoly kapcsolatban is vagyok, így aztán nekem 8, hogy kit hozna haza... De felénk nem szokás az asztalra csinálni...

Bár az is igaz, hogy ebben az esetben ő már lemondott a srácról...

2012. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy am??? Mert az írásod alapján nem magyarnak tűnsz....
2012. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyire feltuno?:) Sokaig Olaszorszagban eltem Apukammal, Anyukam pedig magyar es most ide koltoztem hozza Mo.-ra.
2012. aug. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!