Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok vagy mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok vagy mi az a konkrét dolog, amit soha vagy csak nagyon hosszú idő után lennél képes elmondani a párodnak?

Figyelt kérdés
Most lépjünk túl a kölcsönös bizalmon.Megosztod vele minden titkodat,elmondasz neki minden veled kapcsolatos kellemes és kellemetlen momentumot mert szereted és bízol benne.Mi az amit viszont évek múltán is képtelen lennél az orrára kötni?(Frusztráció hogy másként tekintene rád,visszaélhet vele később.stb...)

2012. aug. 26. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat en ugy valasztok part, hogy tudom ha vege lenne koztunk sem arulna el, ami kettonkre tartozik, azt nem teregejuk ki.

Nekem pl. van egy olyan betegsegem, amirol a csaladom sem tud, paromnak vallottam csak be, mert maximalisan megbizom benne es tudom ha osszevesznenk sem arulna el soha.

2012. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy kellemetlen emlékem, amiről nem tud, csak 1-2 ember, mert szégyellem.

Azt pl nem mondtam el neki és nem is fogom. Nem hinném, hogy ő valaha is visszaélne vele, vagy ellenem fordítaná - igazából nem is tudná - de nem akarom, hogy tudja. EZ nem a bizalomról szól, nekem kínos.


Más nincs, más dolgokról tud...

2012. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!