Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 12 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 12 évesen szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak 12 éves vagyok és életembe először vagyok igazán szerelmes és nem tudom mit tegyek mivel, hogy ha már elkezdek vele csak beszélgetni akkor már mindenki "Júj a ..... szerelmes a .....-ba". Épp ezért ő teljesen máshogy viselkedik ha ketten vagyunk(egyforma az érdeklődési körünk). De pedig mindig ő jár a fejembe és róla álmodok és rossz ha nincs velem.

2012. aug. 27. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Barátkozhattok. Játszhattok együtt. És ennyi. Minden máshoz még gyerekek vagytok.
2012. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

és kit a fa.szt érdekel, hogy a kis hülyék mit susmusolnak? -.-


ez még annyira óvodás szint, felesleges kapcsolatba kezdeni..

2012. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
nincs ezzel semmi baj, hacsak nem idősebb sokkal a szerencsés...
2012. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
menjetek el együtt játszótérre
2012. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
semmit, én 6 éves koromban is szerelmes voltam, te mit tanácsolnál egy 6 évesnek? Hm?
2012. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocs az öcsém átírta a kérdésemet és véletlen úgy küldtem el, hogy nem néztem meg. Mivel hogy 14 éves vagyok és a júj .... részt kihagytam volna ezért erre kérném a válaszokat.
2012. aug. 28. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 18:31-es válaszoló!

Nem hurrogtam le. Elmondtam, hogy 12 évesen mik a lehetőségek. Amikor (nem is olyan régen) én 12 éves voltam együtt játszottunk a játszótéren, tollasoztunk, bicikliztünk a fiúkkal. Mégis milyen más tanácsot lehet mondani egy ilyen idős gyermeknek? Gyerekszerelemről van szó, bármilyen éretten és normálisan is tette fel a kérdést.

Amúgy érdekes dolgokat képzelsz bele a válaszomba. Szövegértésből egyes.

2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 eves fiuval nem lehet ossze jonni eretlenek
2015. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Beszélgess vele nagyon, nagyon, nagyon, nagyon....sokat hogy Ő is rájöjjön hogy összeilletek. 14 évesen már megéri a kapcsolat, ha nem is lesz később komolyabb a dolog jó tapasztalat. De ha osztálytárs vigyázz vele ne legyetek suliban is sülve-főve együtt és ha mégis szakítanátok cska rajtatok múlik hogyan kezelitek. Remélem tudtam segíteni.
2018. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!