Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha tudom magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha tudom magamról, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valahol leírom itt gyakorin,hogy szépnek mondott lány vagyok,vagy jól érzem magam a bőrömben úgy ahogy vagyok,elégedett vagyok magammal stb

Ilyenkor sokszor megkapom ,hogy de egoista vagyok meg szánalmas.

Miért?Közben sokszor tanácsolják,hogy legyen önbizalma az embernek,ha meg van az már baj?

Nem mondom,hogy tökéletes ember vagyok,rengeteg hibám van,de az tény,hogy a férfiaknak tetszem és sokszor a lányok is elmondják,hogy szerintük jól nézek ki.


2012. aug. 27. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
az ember tudja, ha mások szépnek tartják de nem kérkedik vele. Elkönyveli magában és örül neki. De ennyi.
2012. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
tegyél fel képet magadról, majd megmondjuk, hogy szép vagy-e
2012. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha szépnek mondott lány vagy és van önbizalmad is, akkor itt milyen igazolást keresel?

Jól érzed magad, ez örvendetes. Tőlünk mit szeretnél?

2012. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg van önbizalmad, akkor mi szükség erre a kérdésre?
2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd akkor le még párszor, hogy szép vagy és jól érzed magad, ha ettől neked bármi jobb.
2012. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hanariko ***** válasza:
nem bajha tudod, csak ne fitogtasd mindenhol (egyébként ez hogy: "Ha valahol leírom itt gyakorin,hogy szépnek mondott lány vagyok,vagy jól érzem magam a bőrömben úgy ahogy vagyok,elégedett vagyok magammal stb" sztm teljesen rendben van nem is volt kérkedő)
2012. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

3-as, 4-es választ ajánlom a figyelmedbe!!!

egyáltalán nem baj, de bunkóság kimondani


a nagyképűség és az önbizalom között van különbség

2012. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az jó, ha van önbizalmad, mert tapasztalatból mondom, hogy nem jó önbizalomhiányosnak lenni. Azért miért tudod, hogy szép vagy nem kötelez elmondjad mindnekinek, hogy te milyen sézp vay és ez mondta, hogy szép vagy az mondta, hogy szép vagy. A barátnőm olyan szuerintem ő szép és a fiúknak is bejön. Annyira dicsekszik vele mindig, ha mondja vlaki rá, hogy szép, hogy vagy 1.000-szer is elmondja pedig tudja, hogy én nem vagyok megelégedve magammal és, hogy nekem ez rosszul esik. Ő azért szörnyen egoista meg kell mondani. Te ne legyél ilyen tudod, hogy szép vagy, de mostmár nem kell ezt ugy elhiresztelni, hogy az egész világ tudja. Am engem is néznek a fiúk, meg minden, de én még is utálom magam.
2012. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak úgy irkálom,hogy ezzel másokat idegesítsek.Akkor ha témába vág.Pl,hogy "Hogyan viselkedtek ha egy nálatok szebb lányt láttok",akkor leírom,hogy én szépnek mondott lány vagyok és sokszor volt már olyan,hogy emiatt nők rögtön unszimpatikusnak tartottak.

Vagy hasonló esetekben.A kérdés pedig úgy tűnik nem egyértelmű,azt nem értem ez miért idegesíti az embereket.

2012. aug. 27. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csupán ezekért nem tartalak egoistának, szánalmasnak, ne adj' isten b*nkónak stb., csak akkor esel át a zabzabáló másik oldalára, ha emiatt önhitt is vagy, azaz többre tartod magad másoknál, ill. lenézed a többi embert ez okból kifolyólag.

Nem bűn ha vki szép, és az sem, ha ezzel ő is tisztában van, csak tudja helyén kezelni ezt az adottságát.

2012. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!