Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex probléma. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve hagytam el a párom. Elég nehezen viselte és azóta is zaklat. Sms-eket írogat hogy kíváncsi lesz mire megyek nélküle az életben meg hogy majd idővel megbánom hogy elhagytam...stb. A nővéremet is zaklatja hívogatja kávézni meg ilyesmi. Mit gondoltok reagáljak valamit vagy ebben az esetben is az a legjobb megoldás ha keresztül nézek mindenen amit tesz?!


22/L



2012. aug. 27. 15:13
 1/2 anonim válasza:

Mi lenne ha kapna még egy esélyt? Ülj le vele higgadtan beszélni, mondd el a te érveid, és hallgasd meg az övéit is. A lényeg legyen önálló véleményed. Esetleg ha nem jutsz semmire, ajánld fel neki egy utolsó sexuális lehetőséget veled, de úgy, hogy utána soha többet nem lesz ilyen.

Én az ellenkező nem vagyok, és sokáig (1-2 évig) nem tudtam kiverni a fejemből. Talán ha adott volna egy utolsó esélyt, illetve egy utolsó alkalmat lenyugodtam volna, és lezártam volna könnyebben, ez persze az én véleményem.

2012. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kapott utolsó esélyt... és már van párom akit nagyon szeretek. Szóval semmi esélye.
2012. aug. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!